Autor Zpráva
Medved
Profil *
Uz jsem sileny...

Potrebuju se podelit o hromadu videi 100-150M. Chci, aby se to "stremovalo", tj ne, ze to nabidne download..neco jako youtube.

Ale, at delam co delat, tak
- bud se to zasekava v polovine PC
- nebo to nejede v nekterem prohlizeci
- nebo to problikava, jak kdyby se to prekreslovalo 10x za sekundu
- nebo se to zacne poustet az po pul minute
- nebo se zasekava zvuk, nebo obraz...jak kdybych to poustel na 386ce

Je mi uplne jedno, jakou to bude technologii (tj. jestli flash nebo embedovani media player, nebo co), ale potrebuju, aby to jelo a aby to bylo user-friendly. A naprogramovat to neumim :(

Dokaze nekdo poradit? Dotycneho asi pozvu na pivo :D
Medved
Profil *
na aktualni stav me nemohoucnosti se muzete podivat na video.pwf.cz, ve Firefoxu mi to kousne cely prohlizec, ktery pak musim manualne zkopnout a v IE to nahodou jede :D
joe
Profil
Udelej to jako streamovany flash video. (.flv, video je mensi a da se streamovat .)
ninja
Profil
Medved: Ve Flashi je to jednoduche. Jeste jednodussi je videa nahrat na nejaokou streamovaci sluzbu a na sve stranky vlozit jen html snippet pro prehani.

Ze sluzeb bych doporucil Stage6, YouTube, N-joy.
Lukas123
Profil *
už jsem se tu na tohle téma ptal, ale nikdo neporadil. Píšeš, že ve flashi je stremované video hračka, ale jak se to teda udělá. když vkládám třeba v dreamweaveru flash video jako stream, chte to po mě URi nějaké rtmp://.. vůbec netuším, co tam napsat a co to vlastně je. Chci to bez nějaké externí služby, aby to jelo jen z mého serveru
vertigo4
Profil
Lukas123
nevím co pořád řešíš... vložíš flash video jako object... http://www.jakpsatweb.cz/html/objekty.html
Lukas123
Profil *
mno, to je právě asi nepochopená otázka. Vložit flash video dokážu, to je hračka.. ale jak to udělat, když chci, aby bylo streamované (teda flashově falešně).. aby se postupně načítalo, ale určitá část už se přehrávala..
ninja
Profil
Lukas123: V Macromedia Flash 8 (a predpokladam i vyssich verzich) staci dat import videa a pruvodce te provede, vcetne vytvoreni streamove verze, ovladacich prvku atd.

V zasade to funguje tak ze vlastni video je ulozene v jednom souboru a v druhem je obsluzny program, ktery se stara o nacitani potrebne casti videa a jeho prezentace.
Medved
Profil *
Diky, tohle zni jako prvni jakztakz napoveda :) Zkusim sehnat nekoho s MF8.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0