Autor Zpráva
Kandyda
Profil *
Nevím jak dělat jednoduše obrázkové výřezy na svou homepage. U výpisu článků mám vždy 100x60 obrázek a potřeboval bych nějaký šikovní grafický softík, který by mně automaticky ty výřezy vytvořil z adresáře z připravenými obrázky. Existuje něco takového… Díky
(P.S. mám jen statické stránky)
Bubák
Profil
Nemyslíš náhodou miniatury?
Jak miniatury, tak i výřezy (s pluginem u formátu JPEG i bezeztrátový ořez) umí třeba IrfanView.
Kandyda
Profil *
A umí to Infraview i uložit jako nový soubor? Podle názvu je ten soft spíš prohlížeč než editor (?). Neznám ho...
Bubák
Profil
Umí, používám a doporučiji. Doporučuji taky stáhnout i pluginy.
www.irfanview.com
Kandyda
Profil *
Díky, vyzkouším to a dám vědět, jestli mi to pomohlo ;)
Frulli
Profil *
Zdravím,
prosím o radu jak dostat češtinu do irfanview, mam všechno potřebné stažené, ale neumím to skloubit dohromady,
otvírám a zavírám, instaluju a odinstalovávám a pořád nic, pořád tam mam jen němčinu a angličtinu,
prosím o pomoc, ale pěkně po lopatě, at to pochopím, jsem úplný začátečník, díky
nightfish
Profil
Frulli
toto téma je o výřezech, ne češtině do IW
příště si prosím založ vlastní téma

přikládám oficiální návod na doplnění češtiny, který se nachází v oficiálním balíčku s češtinou
1) Find your IrfanView directory
2) Create in the IrfanView directory a new directory called "Languages"
3) Unzip all files from the language ZIP into the "Languages" directory
4) Start IrfanView 3.35 and later, go to menu: "Options->Change Language" and choose your language ;-)

1) najděte adresář s IrfanView
2) vytvořte v něm podadresář pojmenovaný "Languages"
3) rozbalte všechny soubory ze souboru ZIP s příslušným jazykem do adresáře Languages
4) spusťte IrfanView, jděte do menu Options->Change Language s vyberte si svůj jazyk

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0