Autor Zpráva
Šotek
Profil *
Zravím,
mám dotaz.
Mám nové stránky, na každé stránce dávám vždy ten stejneý vtip. Ale abych nemusel přepisovat každou stránku, když chci ten vtip změnit, chtěl bych poradit jak na to.
Vím, že se dá použít iframe, ale to není to pravé ořechové, protože iframe má pevně danou velikost a do php a databáze se mi moc nechce.
Někde jsem ale kdysi četl, že se dá použít nějaký kód, který načítá jinou stránku (podobně jako iframe), ale s nějakou spec. příponou a velikost přizpůsobí tomu načítanému kódu (takže jakoby kód hlavní stránky doplní o kód toho souboru nalinkovaného).
Doufám že jsem to dobře vysvětlil a předem díky za pomoc.
Šotek www.sotek.ic.cz
Bubák
Profil
Můžeš použít IFRAME a velikost měnit javascriptem:
http://teststranek.kvalitne.cz/iframe2/
Funguje, pokud je IFRAME a stránka na stejné doméně, podle popisu předpokládám, že ve tvém případě ano.

Nebo vypisovat z pole javascriptem (Příklad: vypsání náhodného přísloví)
www.jakpsatweb.cz/javascript/pole.html
www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/array-nahodne-prislovi.html

Nevím o tom, že by existovalo něco jako iframe ... ale s nějakou spec. příponou
Také object má neměnnou velikost.
Šotek
Profil *
světe div se, ale ten tvůj příklad se změnou velikosti iframu mi nefunguje. Ten tvůj příklad úplně vpohodě, ale když to nakopíruju do svý stránky tak nic :(.
Ještě to zkusim nějak poladit, ale každopádně díky moc.
luckin
Profil *
Zdravím, já mám s tímto taky problémy a nefunguje mi to. Ty tam máš ten iframe i se scritpem v hlavičce a já mám ten iframe v body...může to bejt tím?
luckin
Profil *
tak jsem zjistil že to tím head není....nemohl by jsi prosímtě dodělat nějakej přesnej návod...?
Bubák
Profil
luckin
Měl jsem tam trochu chaos.

Pokud máš IFRAME a stránku na stejné doméně a nefunguje ti to, dej odklaz.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0