Autor Zpráva
matell
Profil *
ahoj, potřeboval bych poradit. chci umístit návratový odkaz. chci, aby byl vpravo úplně dole (na nebo pod úrovní obrázku). potíže jsou, pokud je ve výjezdu fotek lichý počet obrázků. děkuji za každou pomoc. odkaz na stránky: http://www.kadernickysalonmango.cz/?id=certifikaty&sid=veronika_svatos ova
matell
Profil *
v jiné diskuzi se mi dostalo nápovědy rychleji. stačí užít příkazu <br clear="all">
matell
Profil *
další možnost taky je, před samotný odkaz vložit neviditelný text
<p class="center"><span class="invisible">mezera nebo taky skrytý text pro vyhledávače, který já teda rozhodně nepoužívám auta auta nejlepší auta<br/></span><a href=#>odkaz pro návrat</a></p> v případě, že na stránce není tolik objektů, aby byl <br clear="all"> vhodný, protože pokud je třeba těch obrázků na stránce málo, udělá tenhle tag před sebou velkou mezeru
Railbot
Profil
v jiné diskuzi se mi dostalo nápovědy rychleji. stačí užít příkazu <br clear="all">
Tenhle tag se už dlouhé roky nepoužívá a byl nahrazen novější konstrukcí využívající kaskádové styly <br style="clear:both">
matell
Profil *
děkuji za připomínku. až bude tahle vlastnost funkční i pro IE 8 (zatím beta2), určitě ten zastaralý tag nahradím.
Bubák
Profil
<br clear="all">
<br style="clear:both">
Tag je BR, takže Railbot pouze použil modernější atribut.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0