Autor Zpráva
ajajaj
Profil
ahoj, potřebuju poradit s videem, se samotným vložením problém nemám, hraje všude, ale u exploreru mi to hazi hlasku o pouziti prvku active-x, jak vlozit video do stranek tak aby ie toto hlaseni nezobrazoval?

----
Editace Mistrem: Úprava titulku.

— Moderátor (Ch): On přeci nevkládá video kvůli Internet Exploreru. —
Taps
Profil
ajajaj
vždyt prvek active-x můžeš povolit v nastavení ie
Mistr
Profil
Taps
Ale povolíš to jen u sebe. U ostatních uživatelů již nikoliv. Tam to záleží na jejich libovůli.
Taps
Profil
Mistr
To je jasné.
ajajaj
Profil
děkuju, já sem ale webmaster, ne kouzelnik, i když někdy jsem možná větší kouzelník, než webmaster...

možná jsem to špatně napsal, ale mě samotnému je ten proklatý ie prohlížeč naprosto ukradený, já si nic povolovat nemusím, jde mi ale o cca 70% uživatelů, kteří vlezou na moje stránky, a dobrou polovinu nějaký aktiv X prvek viděsí natolik, že odejdou jinam a to nechci, zároveň nechci cpát videa na nějaké stremovací servery ala youtube...

Otázka je: jak vložit video do html kódu aby to nevyhazovalo to hlášení u ie.
quinux
Profil
ajajaj
http://latrine.dgx.cz/jak-obejit-aktivovani-pluginu-v-ie

a dobrou polovinu nějaký aktiv X prvek viděsí natolik, že odejdou jinam
Je to starý jak svět, to už nikoho nevyděsí.

Problém je, že v Opeře se ten prvek povolovat taky musí a tam to obejít nejde
Jan Tvrdík
Profil
Problém je, že v Opeře se ten prvek povolovat taky musí a tam to obejít nejde
Operu ale naštěstí používají pokročilejší uživatelé, kteří se jen tak nevylekají
ajajaj
Profil
Já nevím, operu používám snad od té doby, co vznikla a žádný prvek mi to nehlásí.

ad LaTrine: mno, prave jsem to dočetl a odzkoušel, problem je v tom, ze se toto řešení týká animací ve formátu .swf jakmile jsem to zkoušel nějak obejít pro video soubor .mp4 opět to hazelo hlášku s prvkem.

ale stejně děkuji za snahu mi nějak pomoct

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0