Autor Zpráva
J4ck0B
Profil *
Ahoj,
doufám, že to tady zatím není a jestli je omlouvám se :-/ Ale chtěl bych vědět, jak zamezit přístup na stránky lidem, kteří nepoužívají Internet Explorer.. tak, aby hned na začátku stránka kontrolovala prohlížeč a při nesouhlasu zobrazila určitou zprávu.. Nemáte na to nějaký šikovný script?
Předem díky.
Alphard
Profil
stačilo by skrýt obsah podmíněným komentářem?
Akacko
Profil
J4ck0B
jde to
http://www1.mraveniste.org/weblog/2006/03/16-msie-komentare.html.

Mě by zajímalo, PROČ to potřebuješ? Proto že se ti stránky zobrazuji dobře jen v IE? Co lidi, kteří mají Linux či jiný OS než windows? Na ty se vykašleš? (Já osobně používám Linux a FF ... nemam šanci se na tvoje stránky podívat.)
Mistr
Profil
J4ck0B
Není v tom snaha o skrytí lenosti optimalizace stránek, viď?
J4ck0B
Profil *
Pánové.. :-D klobouk dolů.
Víte, vlastně máte pravdu.. snažil jsem se seč to šlo, ale stránky jsem primárně stavěl na IE. V Opeře i Mozzile jdou taky dobře, ale mají mouchy, který nedokážu odstranit.. :-/ a které kazí celkový dojem. Např nastavení scrollbaru JavaScriptem v IE funguje bezvadně.. ovšem v Mozzile vůbec.. a pak. V opeře jsou zase rozhozeny pozice rámců.. :-( ne o moc, ale jsou.

Nejde mi o to, zakázat přístup úplně. Jen udělat hned na začátku jistý upozornění, že nejlépe to zkrátka jede na IE.

Zkouším a hledám nejlepší řešení..

Nicméně díky všem ;-)
Leo
Profil
"Zkouším a hledám nejlepší řešení.. "

Udelat stranky tak, aby fungovaly vsude, a na scrollbary apod. se vykaslat, Leo
Akacko
Profil
J4ck0B
no dělá se to tak, že se rámce nepoužívají ale vkládání stránek se dělá pomocí PHP (include). A vzhled se dělá celý v CSS (sice tam jsou spory mezi prohlížeči taky, ale jde to udělat tak, aby to vypadalo totožně ve většině prohlížečů).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0