Autor Zpráva
romanexe
Profil
Dobrý den všem
Scháním tuto odpověď.
Jak mít na svých stránkách svůj vlastní email??
(Jako má seznam.cz, atla.cz, centrum.cz ...)
Asi je to troscku složitější, ale strašně moc bych to potřeboval.
Díky moc všem kteří pomůžou
DJ Miky
Profil
Musí to podporovat tvůj webhosting, podívej se na jeho stránky, příp. se zeptej podpory.
romanexe
Profil
no mám mít 200 emailů.. a nevím co dál
DJ Miky
Profil
Tak se budou nejspíš vytvářet někde v administraci… Kdybys přihodil jméno hostingu, možná by ti pomohl někdo, kdo s tím má zkušenosti.
romanexe
Profil
mam hosting u volny.cz
habendorf
Profil
DJ Miky

Možná má na mysli dyn. vytváření mailových účtů - třeba pro registrované.

romanexe

Upřesni.
romanexe
Profil
no jako ja nevim co to je.. proste treba na centrumu mate admin@centrum.cz a kdokoliv a z kterehokoliv jineho emailu vám může napsat zprávu. třeba přes outlok
habendorf
Profil
Aha. Takže si chceš na svoje stránky vložit odkaz na svůj mail?
Gekon
Profil
romanexe
Chceš, aby si ten email mohli vytvářet návštěvníci sami? O to tu jde habendorfovi...
Axamith
Profil
Jestli to chápu dobře, tak ti jde hlavně o tu adresu: někdo@neco.cz Tu získáváš standartně s hostingem ( placeným ) a pak si jenom nastavíš např. v outloku, mozille . . .
romanexe
Profil
ne..chci to mit tak.. proste nějakou registraci kde si muže kdokoliv založit novy email.. jako na seznam.cz.
pak si udělá email třeba xxx@volny.cz a bude mit svou emailovou schranku na kterou mu muze kdokoliv jiný napsat
Axamith
Profil
Použij slušný RS. Ale nebude to xxx@volny.cz, ale např. XXX@tvojedomena.cz
romanexe
Profil
nj jsem lama :-) ...
Takže jinak.
Chci si udělat stránku jako je třeba SEZNAM.CZ.
Je problém udělat registraci svého vlastního emailu pro kohokoliv?např. roman@web.cz a následně na něj posílat emaily z jiných emailů jako je např. xxx@seznam.cz ??
Axamith
Profil
Tady meleme pořád dokola to stejný. Takže od začátku. Koupíš si doménu, např. romanexe.cz na ní si rozjedeš redakční systém, který bude umožňovat tvorbu e-mailových schránek. Tím způsobem se kdokoliv zaregistruje a vytvoří si e-mailovou schránku např. pepikvoprsalek@romanexe.cz Ale pozor, takovou věc musíš mít dobře zabezpečenou a prý to není sranda. V RS nejsem kovanej a určitě bych se do toho nepouštěl. Ale rozhodnutí je na tobě a tvých zkušenostech. Příklad takové aplikace je např. na http://www.chytej.cz
Vpravo nahoře máš vstup do e-mailů. Ale jaký mají registrační formulář nevím, to jsem nezkoušel, i když jsem na tom webu pečenej-vařenej.
Davex
Profil
romanexe
Problém to být nemusí. Stačí si zaregistrovat doménu, pronajmout si managed server a následně nechat rozchodit poštovní server třeba s Horde. Je to jenom o tom, kolik do toho hodláš investovat.
romanexe
Profil
ok díky moc.. jo ja vím blbě kladu otázky ale snažím se.. díky moc a kdyby jste náhodou našli nšjaký odkaz tak pls ho hoďte sem. díky moc všem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0