Autor Zpráva
morpheus
Profil
zdravim,
jelikoz jsem vecny ucen, tak jdu pro radu za odborniky :-)

Mam web na freehostingu s domenou tretiho radu u ic.cz
Nyni jsem si zaregistroval domenu druheho radu a zaplatil hosting na station.cz a ptam se Vas zkusenych jak spravne postupovat s preklopenim webu. Nevim jak to presne formulovat....... Jak se budou tvarit vyhledavace na to kdyz na jedne adrese web zmizi a ten stejny se objevi na jine? Zaindexuji web se stejnym obsahem, jako web ktery uz indexuji?
Pokud spustim web na jine adrese, mam puvodni web hned smazat?
Presmerovani je asi vylouceno, pac na ic.cz je podminka zobrazovani reklamy. Pokud presmeruji , tak se reklama nebude zobrazovat a ucet bude zrusen.
Mam na puvodnim webu vytvorit stranku s textem, ze web byl presunut a dat odkaz na novou adresu?
Zpetnych odkazu moc nemam a je otazka chvile je vsechny zmenit.

Snad jste porozumeli shluku mych vykriku ;-) a prosim o vase rady jak postupovat a ceho se vyvarovat.
Dikes za Vas cas
quinux
Profil
morpheus
Mam na puvodnim webu vytvorit stranku s textem, ze web byl presunut a dat odkaz na novou adresu?
To bude asi nejlepší postup. Navíc jak píšeš, že nemáš moc zpětných odkazů a ty co máš navíc můžeš změnit, tak potom bych asi určitě postupoval touto cestou.
Nox
Profil
morpheus
To co píše quinux + na té stránce (nejlépe includované) dej:

<?php
header("HTTP/1.0 301 Moved Permanently"); 
header("Location: tvojeadresa.neco");
?>
Davex
Profil
Nox
Toto přesměrování je právě v podmínkách na ic.cz zakázáno.
Nox
Profil
Davex
Aj, tak to srry...tak nic
morpheus
Profil
dekuji vsem za reakce, i kdyz jsem jich cekal trochu vic ;-)
Welis
Profil
ic to mas na wz viď tam kdyz das presmeroani tak je fakt ze ti to smazou ale urcite ti na to neprijdou hned , tak proč stavajici web nenechas proste bezet :-) a jinak tam nekam nacpy ze stranky jsou nove k nalezeni tam a tam a tady že už se neprovadeji aktualizace. ;)...
morpheus
Profil
Welis
To je jedna z otazek na kterou jsem chtel odpoved ;-) Co tomu reknou vyhledavace? budou indexovat novy web? Defacto to bude duplicita.
Davex
Profil
Pokud změníš všechny zpětné adresy na adresu nového webu, tak se to časem samo srovná.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0