Autor Zpráva
PFCOOLER
Profil *
PLS kde sa da kupit cez sms domena,?? teda poznam strankku kde sa da kupit cez sms hosting
Kód:
http://www.gzk.cz/

ale naco by som ho kupoval to nema vyznam....ale domena sa tam kupit neda..nepoznate nejaku taku stranku kde sa da domena???pls
quinux
Profil
PFCOOLER
Pokud vím tak nedá, protože jsem ještě neviděl SMS dražší než 80Kč a domény se obvykle pohybují řádově ve stovkách Kč což znamená, že by se muselo poslat několik SMS. Další problém je, že z těch SMS jde velmi vysoká provize poskytovateli (tuším něco kolem 40%), takže za doménu, která stojí běžně 250 Kč, bys na SMS musel zaplatit více než 300 Kč, aby se to prodejci vyplatilo.
Pavliq
Profil
:-/ to si půjčíš od kámoše mobil a pošleš z něj smsku aby tě to nic nestálo? jinak nevidím důvod proč platit přes smsku.
Trejpa
Profil
Pavliq
jinak nevidím důvod proč platit přes smsku
Já ano. Anonymitu - koupíš sim kartu, zaplatíš doménu, vyhodíš sim kartu, na doménu dáš něco nelegálního a až se na to přijde, tak viník neexistuje. Ještě, že to nikdo neposkytuje.
Mike8748
Profil
Trejpa
>> Já ano. Anonymitu
a jak se to lisi od toho objednat domenu normalne online pres formular, tam si vymyslet fiktivni udaje a normalne to zaplatit v bance primym vkladem na ucet ?
mit domenu anonymne neni vubec problem, a poskytuje to skoro kazdej
quinux
Profil
Trejpa
koupíš sim kartu, zaplatíš doménu, vyhodíš sim kartu, na doménu dáš něco nelegálního a až se na to přijde, tak viník neexistuje
IMHO to bys musel vyhodit i ten telefon, protože každý má jedinečný IMEI, který je jistě při každém hovoru operátorem evidován.
Trejpa
Profil
Mike8748
Ano, to je pravda (mně také nikdo občanku neprohlíží, když si registruji domény). Ale jsem tak (trochu) dohledatelný (třeba přes IP adresu).

quinux
Detailisto. Chtěl-li bych dělat něco nekalého a výnosného, tak obětuji i tu tisícovku na telefon (kolik asi může vydělat taková podvodná stránka nějaké banky s jedním změněným adresním písmenkem, upraveným přihlašovacím formulářem a naléhavou žádostí na změnu hesla nebo zajímavým finančním bonusem).
PFCOOLER
Profil *
Pavliq ma pravdu!!!!!!!!!!!
proste anonimyta....a keby som nezaplatil tak zrusia domenu to je vsetko...nechapem co na tom je....a aj koli rychlosti....
PFCOOLER
Profil *
pomylil som sa chcel som povedat ze Trejpa ma prafdu :D
PFCOOLER
Profil *
pomylil som sa chcel som povedat ze Trejpa ma prafdu:D
Joker
Profil
quinux
za doménu, která stojí běžně 250 Kč, bys na SMS musel zaplatit více než 300 Kč, aby se to prodejci vyplatilo.
Co jsem viděl ty provize, aby se prodejci třeba 70Kč SMSkami zaplatilo 250Kč, muselo by těch SMS být nejméně 7, což pro toho platícího dělá 490Kč.

PFCOOLER
proste anonimyta
Hmm, hlavně že při registraci domény je povinnost uvádět platné jméno a adresu :-)

Už před časem jsem se divil, že se málo využívá docela jednoduchý způsob, jak získat doménu, kterou chci- pokud je registrovaná na zjevně smyšlené údaje, nechat tu registraci zrušit a zároveň požádat o registraci pro sebe.
quinux
Profil
PFCOOLER
Pavliq ma pravdu!!!!!!!!!!!
Čím víc vykřičníků tím víc kůl?

proste anonimyta
Tak jdi na freehosting s doménou třetího řádu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0