Autor Zpráva
Mathew
Profil *
ahoj chtěl bych si udělat diskuzní forum ale nevim jak začít.mně by stačila holá kostrukce a pak už bych si to sám vylepšil.pokud byste našli nějakej návod jak nato pro blbý(tudíž já)tak moc díki
Měsíček
Pokud nevíš jak na to, tak zatím všechny rady k ničemu, ale spíše začni Knihou návštěv .. a na tu se válí návodů plno stačí trochu googlit.
koumi
Měsíček:
Nemyslel náhodou Mathew v čem to udělat?
Měsíček
Nemyslel náhodou Mathew v čem to udělat?

Jak v čem? Mě to z toho příspěvku opravdu nevyznělo a i kdyby tak je přeci jedno jestli to dělám v Poznámkovém bloku nebo v PSPadu.
peta
koumi
Ok, a v cem to teda delat? Cekal bych, ze to napises, kdyz jsi to tak pochopil.

Mathew
google.com php navstevni kniha VYHLEDAT
google.com php guestbook VYHLEDAT
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub11
(5k guestbook)
Otazka je, jake programovaci jazyky ovladas. Toto je treba resene pres PHP a pres soubory. Lepsi by bylo pouzit pro zapis dat i SQL. Netusim, jestli umis pracovat s SQL a vis, jak se pouziva a v cem funguje PHP.

google.com wamp server
* To je php server pro pc-win, celkem dobra instalace proti easyphp, phptriad a jinym dalsim.
* Na pc-linuxu to treba bud doinstalovat a spustit, zadat spousteni do initu. Nebo jen napsat localhost do www prohlizece, pokud to uz bezi.
* Pro server venku, jako treba wz.cz obvykle staci php soubor nakopirovat a spustit, pripadne pohlidat zamykani, kvuli zapisu od vice lidi najednou. Pro zapis do SQL neni treba hlidat, hlida samo SQL.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0