Autor Zpráva
mikul
Profil *
Chtel bych vytvořit fotogalerii kde by byly ukázány zmenšené obrázky a po kliknutí na jeden z nich by se otevřel zvětšený a pod ním by byly šipky na obrázek o jeden zpět a o jeden vpřed. Akorát nechci dělat pro každý obrázek extra stránku a mít to jako odkazy na další stránky protože při větším počtu obrázků je těch stránek opravdu hodně. Chtěl bych, aby to byla jedna stránka a po kliknutí na ten odkaz by se prostě jen ukázal jiný obrázek - asi by se to udělalo pomocí javascriptu a proměnných tak že by se jen měnilo číslo obrázku např. S tím ale nemám žádné zkušenosti. Hledal sem a žádnou podobnou fotogalerii nenašel, nevíte o nějakém scriptu co je podobný a stačilo by ho jen upravit. Díky
panhuhu
Profil
Můžeš zkusit galerii Stua Nichollse
mikul
Profil *
Tahle galerie není špatná, ale já tam asi nebudu mít pod zvětšeným obrázkem ukázané zmenšeniny. Spíše bych potřeboval aby ty šipky odkazovaly rovnou na další obrázek.
stan
Profil *
ja potrebujem uuuuplne presne to iste: mam stranku, na nej miniatury fotiek, ked na ktorukolvek z nich kliknem otvori sa nove okno, kde sa zobrazi velky obrazok a dve sipky - vpravo, vlavo. Este potrebujem take, ze kazda fotka je inak velka - stojate aj leziace fotky - ako zistim ktora je aka narade a ako nastavit prislusne rozmery podla toho ci ide stojata a ci lezatta?

a este by som chcela aby sa pod obrazkom pisal nazov

ako na toooo

uz som vygooglila vsetkych svatych len nie to co potrebujem :)
dakujem

idem este prestudovat henten odkaz co poslal panhuhu :)
Lexter
Profil
stan
No podobně vypadá greybox. Galerii zmenšenin si určitě uděláš sám.
Axamith
Profil
Stan : podle popisu hledáš http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/
AlešD
Profil
stan

nedávno jsem něco takového s greyboxem spáchal.
stan
Profil *
Vsetkym velke diky.

Sice som si uz nastudoval a prisposobil a aplikoval ten prvy link STU NICHOLLS od Panuha, jelikoz som necakal tak rychlu odpoved, ale lubia sa mi aj tie dlasieee, takze asi bude prerabka :D

Zaujimave je ze ten lightbox2 uz som vygooglil x krat, ale furt som myslel ze to nie je to co chcem ...som *****

este raz diky ludkovia :)

ps: chodte aj niekedy spat. aj ja skusim :)
bogof
Profil *
ja pouzivam prettyPhoto a je to celkom fajn ... po kliknuti na zmenseninu si obrazok zvacsi v strede monitora hore si mozes dat popis plus dole su vidiet male miniaturi + vie si sam posuvat obrazky + ma aj sipky vlavo a vpravo ...
crasher
Profil
Ahoj, mám problém s javascriptem "fotogalerie" ale trochu jiného původu.

Dělám jedny z prvních, snad lepších, webových stránek. Fotogralerie by měla být v jednom z 5 html dokumentů, které používám jako obsah iframe na hlavní stránce. Jedná se o historii klientovi firmy a fotografie obchodu. Rád bych vytvořil fotogalerii díky javascriptu. Konkrétně toto http://malduv-web.ic.cz/navod_fotogaleri.htm
Napadlo mě, udělat zvlášť ještě jedno html k těmto účelům ale potom by informace o klientovi byli jen souvislý text..
Takže vše jsem udělal podle návodu ale někde musím mít chybu. V hlavičce je javascript i s cestou, pod hlavičkou odkaz na miniaturu a obrázek.
Ale pokud rozeběhnu stránku a kliknu na miniaturu, javascript mi začne načítat snad 10x pozadí html, a fotka se nezobrazí správně.

v tagu <style type="text/css"> mám informace o hlavním DIVu = velikost, zmíněné pozadí, text atd. <style/> (viz foto)
http://postimg.org/image/sxps7hqlv/

Pokud ale odstraním všechen obsah style a nechám pouze jen <style> </style>, java script začne fungovat a fotka se správně zobrazí.
Nicméně, pozadí a velikost divu je samozřejmě nerozvinutá.
Dalé, pokud to spustím na stránkách, vše zůstává v Iframu. Tím pádem se nezobrazí na celou obrazovku ale jen do velikosti iframu

Můžete mi prosím poradit, kam zapsat specifika DIVu tak, aby se nijak neprala se scriptem? A jak script nastavit, aby se zobrazoval na celou stránku mimo rámec iframe?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0