Autor Zpráva
kohout
Mam následující problém - v iframu mam submenu a u jedný položky potřebuju, aby se otevřela v novym okně. Když jí dám target="_blank", otevře se sice v novym okně, ale načte se jen ten obsah iframu. Potřebuju, aby se v novym okně otevřela celá stránka, která ten rám obsahuje. Nevíte někdo jak na to?
Bubák
www.jakpsatweb.cz/include.html#iframe
kohout
Asi jsem to napsal špatně. Mam v tom iframu zároveň to submenu i obsah, přičemž to submenu je tam daný přes include (celý je to docela nešťastně řešený, ale já to nedělal). Všechny ty položky v tom submenu se načítaj normálně v tom framu, jen jednu položku bych potřeboval aby se otevřela v novym okně.

Vypadá to takhle nějak:

obsah stránky, hlavička atd..
|text, text... |

patička, konec stránky

ten obdélník je iframe s menu i obsahem, a dejmetomu ten třetí odkaz potřebuju otevřít do novýho okna:)

Jde to vůbec?
kohout
Sakra, je to trochu rozhozený. Snad to jde z toho pochopit:)
yFang
kohout
No tak dej odkaz na stránku, kde je obsah stránky, hlavička atd.. . V ní je zahrnut i ten rám.
Nejlépe nepoužívej rámy vůbec. ;)
kohout
yFang
No... a jak docílim toho, aby se v tom rámu načetl ten odkaz, kterej chci?:)
Jinak za ty rámy nemůžu, nepoužívám je a ani nepoužívám odkazy co se otevíraj v novym okně, ale tohle plus ještě pár věcí jsem dostal za úkol dodělat .
yFang
kohout
No tak můžeš si pomoct PHP, ale to už je zbytečný dělat rámy. Tak jak si to představuješ toho asi nedocílíš. Nevím.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: