Autor Zpráva
blacksymmetry
Profil *
Zdravím
Mám tento problém..naucil jsem se includovat do pripraveneho layoutu obsah jednotlivych stranek,ktere jsou ulozene ve vnorenem adresari.
Pokud jsem vyuzival css a stranky s obsahem,byli ve stejnem dir jako layout,vse fungovalo.
Nyni jsem si vytvoril menu za pomoci Jscriptu,a pridal jsem mu odpovidajici odkazy(napr."layout.php?page=konzultanti") toto menu je v rootu spolecne s layoutem,do ktereho se includuje,v layoutu je umistena i podminka.
<?php include ("menu.php"); 
?>
 
<?php
$page = $_GET["page"];

if ($page == "onas") {include ".include/content/cz/onas.php";}
elseif ($page == "tp_principy") {include ".include/content/cz/tp_principy.php";}
elseif ($page == "tp_provedeni") {include ".include/content/cz/tp_provedeni.php";}
.
else {include ".include/content/cz/obsah.php";}
?>
Jenze chyba..kdyz to na localhostu spustim,nic se neincluduje a vypise to:
Warning: include(.include/content/cz/ep_competence_foundation.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\neco\menu.php on line 64

Warning: include() [function.include]: Failed opening '.include/content/cz/ep_competence_foundation.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\neco\menu.php on line 64

Warning: include(.include/content/cz/ep_competence_foundation.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\neco\pharmatraining_final\layout.php on line 72

Warning: include() [function.include]: Failed opening '.include/content/cz/ep_competence_foundation.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\neco\layout.php on line 72
Kde by mohla být prosím chyba?

Děkuji za každou odpověď.
mod rewrite
Profil *
<?php
$page = $_GET["page"];

if ($page == "onas") {include ("include/content/cz/onas.php");}
elseif ($page == "tp_principy") {include ("include/content/cz/tp_principy.php");}
elseif ($page == "tp_provedeni") {include ("include/content/cz/tp_provedeni.php");}
else {include ("include/content/cz/obsah.php");}
?>

skus toto mozna ze to pomuze
blacksymmetry
Profil *
Tak zase nic,ja uz vazne nevim,skoro mi prijde jako by me to delalo naschval,kdyz jsem to mel v jednom dir,tak to jelo.Ted se sice pocet warning hlasek zmensil na 2
Warning: include(.include/content/cz/onas.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\pharmatraining_final\layout.php on line 67

Warning: include() [function.include]: Failed opening '.include/content/cz/onas.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\pharmatraining_final\layout.php on line 67

Ale porad to obsah nenacte..uz vazne nevím,co muze byt spatne.
Str4wberry
Profil
Odpovídám blacksymmetry:
Požadovaný soubor nelze vložit. Nezdá se mně tam ta tečka:
include ".include/content/cz/onas.php"
blacksymmetry
Profil *
Ha funguje,sice to hlasi warning dale,ale nacte to(i kdyz nevim proc tak zvlastne),kazdopadne děkuji.
Ale zajímalo by mne,kdy se tedy využívá,zápis kodu,s tou teckou na zacatku,abych pro priste vedel,kdy ho pouzit a kdy nikoliv.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0