Autor Zpráva
lrrr
Profil
Zdravím mám tento problém. Někdo zkopíroval kompletně obsah mého webu, který je na wordpressu i s linky na obrázky a teď je načítá na svém webu z mého. Mě to zvyšuje zátěž na web a nejen že mi dotyčný ukradl kompletní obsah, ale také takto využívá můj web jako zdroj obrázků a já mu prakticky platím hosting. Je nějaká možnost jak se tomu bránit pomocí úpravy kódu? Díky za pomoc
Plaváček
Profil
lrrr

Kontaktovat správce webhostingu, u kterého filuta stránky provozuje a požádat ho o zablokování dotyčného webu.
Leo
Profil
"Je nějaká možnost jak se tomu bránit pomocí úpravy kódu?"

Tusim, ze na Apachi pomoci mod_rewrite a kontrolou hlavicky referer, Leo
Railbot
Profil
Pomocí .htaccess lze ten server odříznout a obrázky již od tebe nenačte, pohledej via Google.
Plaváček
Profil
Railbot
Leo

Tím ale nevyřeší krádež textů. Osobně takové filuty práskám webhosterovi a zabralo to vždycky lépe, než jakékoliv jiné technické řešení.
ninja
Profil
lrrr:
1. kontaktujte provozovatele kradouciho webu a sdelte mu, ze vas obsah vyuziva neopravnene.
2. Informujte jeho webhosting.
3. Kdyz nedojde k naprave, nezbyva nez podat obcasnkopravni zalobu s navrhem na predbezne opatreni.
lrrr
Profil
Díky za rady, ty obrázky už jsem vyřadil pomocí htaccess. Provozovateli webhostingu jsem již napsal a čekám na jeho vyjádření k celé záležitosti.
Joker
Profil
lrrr
ty obrázky už jsem vyřadil pomocí htaccess
Ještě dokonalejší by v případě, že je referer z toho webu, vrátit obrázek s textem něco jako "Obsah vykraden z <adresa>"

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0