Autor Zpráva
Barganda
Profil
Potřeboval bych jednoduchý objednávkový formulář, který posílá objednávku na email. Nevíte někdo kde by se dal sehant takovej kód nikde jsem ho nenašel.
Lamamaster
Profil *
Tady ho máš: http://www.jakpsatweb.cz/formular-mail.html
Barganda
Profil
no myslel jsem něco už víc hotového. Přepsat názvy zboží, ceny a je to... Nechce se mi věřit, že to někde nestáhnu....
Barganda
Profil
a přepsat ještě email :)

a kdyby to mělo být úplně luxusní tak ještě cena poštovného.
Manq
Profil
Nechce se mi věřit, že to někde nestáhnu....
Ale bude se ti muset začít chtít. Dej si dotaz do Prací a zakázek na zdějším fóru. Tam ti to rádi za nějakou kačku naprogramují.
Barganda
Profil
Manq
Otázka zněla kde se to dá stáhnout a ne kde mam hledat někoho kdo mi to naprogramuje. ;)

Děkuji za zbytečný komentář.
Manq
Profil
Děkuji za zbytečný komentář.
Já tobě také. Chtěl jsem ti říct, že pochybuji, že něco takového najdeš na internetu volně ke stažení. (Samozřejmě, pokud tvůj dotaz chápu správně.)
miloskroulik
Profil *
Nevím, kde takovou věc stáhnout, ale pokud Vám nebude vadit závislost na třetí straně, možná by Vám mohl pomoci:Zoho Creator nebo Formlogix.

Pokud opravdu potřebujte řešení na vlastním serveru, mohu nabídnout jen Hotscripts. Kvalita ovšem bývá dosti různá.
Pavliq
Profil
Objednávkový formulář je něco, co se dá zpoplatnit, tak proč by autor dával kod volně ke stažení? Architekt Vám taky nedá zadarmo hotové plánky. . . . .

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0