Autor Zpráva
Shadow
Profil *
Potřebuju udělat divy: jeden nahoru, jako hlavička, další dva vedle sebe, stejně vysoké a jeden pod nimi. Rozměry přesně zadaný ... to vše zvládnu, ale potřebuju celou tuhle strukturu vycentrovat, jenže když udělám <div>y s absolutní pozicí - nesmysl, s relativní a výhodně upravit - to se mi pak v původních umístěních <div>ů zobrazuje prázdné pole, které dělá neplechu, no a když dám static, tak se mi všechny zarovnají pod sebe, ale potřebuju narvat dva velde sebe. Please pomozte.
Wan-To
Profil *
Všechny musíš zabalit do jednoho divu s position: relative, který můžeš vycentrovat. Podívej se třeba na http://lode.unas.cz , tam to mám udělané podobným způsobem, který potřebuješ.
Shadow
Profil *
Díky moc, sice jsem to zkoušel už předtím, ale asi jsem udělal někde chybu, nebo něco. Kadopádně už by to mělo jít, dík!
Wan-To
Profil *
Musíš tomu divu nastavit taky margin: auto, na to jsem zapomněl...
Shadow
Profil *
Ale já nepotřebuju udělat tomu vnější okraj...
Wan-To
Profil *
Vždyť margin: auto ti vnější okraj neudělá, to jen zajistí, že se to vycentruje ve všech prohlížečích (bez toho to funguje myslím jen v IE),
Shadow
Profil *
jj, tak to jo
Shadow
Profil *
Ještě potřebuju s něčím poradit: v rozsahu jednoho <div>u použít obrázek jako odkaz, kerej se po přejetí myší mění - přesné rozměry! a taky před ním potřebuju text.
Shadow
Profil *
Wan-To> moh bys mi prosím poslat na mejl Lubos.Krcal@seznam.cz tvůj *.css?
Shadow
Profil *
Ok, mám to, díky moc :-) :-) :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0