Autor Zpráva
Ondraa
Profil *
Dobrý den

Zajímalo by mě jakým způsobem přidávájí jednotlivé články a programy třeba na serveru stahuj.cz nebo na slunecnice.cz Jestli každý nový program přidávájí růčně nebo jestli mají něco jako je (PHPmyAdmin) ale ne na SQL ale na administraci webu kde prostě jen zadají popis programu, obrazek a dají přidat. Existuje neco takového nebo si to musí člověk naprogramovat sám.

Děkuji za odpověd
quinux
Ondraa
Existuje spousta publikační systémů, jestli konkrétně s (podobnou) funkčností jako na stahuj, si budeš muset najít sám :)
vertigo4
Ondraa
ručně to určitě nepřidávají :d, tak lze využít nějaký RS - nevím,k terý by se tak nejvíc hodil...
Ondraa
Profil *
Z CMS znám třeba Drupal ale ten nevyhovuje mým požadavkům.Neznáte třeba přímo nějaký RS který používá jeden z těchto gigantů (Stahuj,Slunečnice)?
Alphard
Ondraa
nevím, který používají, ale nedivil bych se, kdyby měli nějaký vlastní, neveřejný
Ondraa
Profil *
Hm mám taky pocit, že používají vlastní nebo aspoň hodně drahý software.Ještě bych chtěl poprosit pokud by někdo objevil nějaký free RS, který by se dal použít na podobný způsob byl bych moc rád za link a nebudu nerad ani za jinou alternativu.

předem děkuji
Ondraa
Profil *
Hm mám taky pocit, že používají vlastní nebo aspoň hodně drahý software.Ještě bych chtěl poprosit pokud by někdo objevil nějaký free RS, který by se dal použít na podobný způsob byl bych moc rád za link a nebudu nerad ani za jinou alternativu.

předem děkuji
peta
Ondraa
jakpsatweb - diskuse - Redakcni systemy
staci jen koukat na temata diskuze
Jednoduchy, ale celkem nedodelany je phprs.
pouzitelny je cmsmadesimple, blogove systemy, tikiwiki, dokuwiki a pod.
Drupal, joomla, phpnuke a pod se da take pouzit, jen musis umet nastavit.
zajimavy je Plone, ale celkem narocny.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: