Autor Zpráva
SFjakoSC
Profil
Dobry den, chtel bych si dat na stranku na pozadi jeden obrazek ale nechci aby se opakoval a aby byl nahore uprosted, a nemuzu na to prijit jak to mam udelat. Vite nekdo co s tim ?
kletely
Profil
SFjakoSC

<style type="text/css">
body {
background-image: url('obrazok.jpg');
background-position: top center;
}
</style>


http://www.jakpsatweb.cz/css/background.html
Joker
Profil
SFjakoSC
V CSS.
Obrázek:
background-image: url('obrazek.jpg');
Nahoře uprostřed:
backround-position: center top;
neopakovat:
backround-repeat: no-repeat

Všechno dohromady:
background: url('obrazek.jpg') center top no-repeat;
SFjakoSC
Profil
Dekuju funguje to :) A jeste jeden dotaz ale to asi bude trochu slozitejsi. Jak mam udelat ze kdyz najedu na nejaky obrazek tak se mi u nej udela ctverecek a tam dalsi odkazy ? Je to treba na czc.cz
Dranel
Profil
SFjakoSC
Asi myslíš vysouvací menu. Tak do toho se nepouštěj... zatím.
Měsíček
Profil
Ale pouštěj, ale ještě předtím si něco o tom přečti (jpw.cz) a menu najdeš na interval.cz
Dranel
Profil
Měsíček
Ty seš vůl... jako sorry, ale když neví, jak nastavit pozadí, tak se má pouštět do vysouvacího menu? To je jako se učit o elementárních částicích před počítáním rychlosti z dráhy a času.
Měsíček
Profil
Klidni hormon a čti větu tak jak jsem ji napsal.

ale ještě předtím si něco o tom přečti (jpw.cz)

tohle je velmi důležitá část věty, pokud zůstane na mrtvém bodě, tak se nikdy nic nenaučí a nejvíce se člověk učí chybami.
Manq
Profil
To je jako se učit o elementárních částicích před počítáním rychlosti z dráhy a času.
Někdy je to tak lepší. Dávat si těžké cíle. Cesta k úspěšnému vyřešení problému (v tomto případě vysouvací menu) může být někdy krutá, ale na druhou stranu, při řešení problému se toho hodně naučí — získá tím nové zkušenosti…
SFjakoSC
Profil
Dekuju vam za rady, oboje mi uz funguje :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0