Autor Zpráva
ybznek
Ahoj. Potřebuju dostat data z flash disku, která zmizela. Pomocí programu EasyRecovery professional jsem sice ztracené soubory viděl, zkopíroval, ale dostal jsem jenom soubory s dobrým názvem a špatným obsahem.

Jak mám tedy soubory z flash dostat?

Potřebuju zachránit pŘedevším ppt a xls.
Měsíček
Nejspíše tak jak jsi to dělal, ale kvalitnějším programem a mysli také na to, že všechna data nejspíše nezachráníš.
ybznek
A jakým programem, např?
Měsíček
Mně se osvědčil na záchranu HDD O&O UnErase 4, ale nejsem si jistej jestli dokáže číst i Flash disky .. také jsem slyšel o DamageCopier 3, ale zkus pohledat sám.
Bubák
Pokud jsou data smazané, tak já mám dobrou zkučenost s www.slunecnice.cz/sw/restoration/
Bohužel někdy se stane, že se flash disk odpojí (sám ne) v době zápisu a pak může dojít k poškození FAT tabulky. Pak mohou pomoci "staré" diskové nástroje, ale laik si s nimi zpravidla neporadí a dokáže napáchat nenapravitelné škody. Dneska i profesionální firmy v podobných případech pracují s obrazem disku.
Pokud se o nějakou záchranu dat pokusíš, dělej to vždy tak, abys nemusel na flash disk nic zapisovat.

Pokud nic nepomůže, a ztracená data pro tebe mají velkou cenu, můžeš se obrátit na odbornou firmu. Cenu ti sdělí předem.
Sonick
Profil *
Ahoj můžete mi prosím poradit, smazala sem si omylem jednu prezentaci a potřebovala bych ji obnovit. Zkoušela sem už nějaký programy, ale vždycky mi to našlo jen název bez obsahu. Tak jestli má někdo vyzkoušenej program, tak děkuji za radu.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: