Autor Zpráva
Mystic_16
Profil
Caute...mam taky problem s mojim pocitacom...s programovanim som zacal len prednedavnom,ale odvtedy mi comp pomerne casto zamrza a musim ho odhlasit a znova prihlasit...dost ma to hneva..neviete, v com je problem? zdrojove kody si davam najprv do notepadu...
Dakujem
Měsíček
Profil
V čem kompiluješ?
Mystic_16
Profil
To co znamena?:D
Měsíček
Profil
No, takže potřebuji vědět jestli programuješ s jazyky jako jsou například C++, Delphi atd .., které ke svému běhu potřebují kompilátor, jestliže, ale programuješ s jazyky jako jsou například PHP, (nebo webové například HTML, CSS atd .. ) tak k tomu kompilátor potřeba není => z čehož vyplívá, že chyba nebude v tom, že programuješ, ale tipuji to na nějákou veteš v tvém počítači zkus ho projet těmito programy:

1.) SuperAntiSpyware 4
2.) Registry Cleaner Expert
Mystic_16
Profil
aha..no ja zatial robim len s html,css a tak...skusim tie programy,co si napisal...diki
peta
Profil
Mystic_16
Ja bych mesickuv dotaz upresnil.
Rekni uplny postup, ktery je mozne zopakovat, aby jsme se dostali k jadru problemu. Pokud nebudeme schopni problem zopakovat, nevime, co te trapi.
Co bys opodvedel na dotaz:
Auto mi stoji. Proc mi to dela?
- rucni brzda?
- benzin?
- olej?
- motor?
- svicku?
- a ma vubec nejaky motor?
- melo pred tim motor?
- co je to za stroj?
...

A urcite bych zkusil antispamove opatreni, viz mesicek. Zrusit skype, office spoustec a podobne smejdy zpomalujici praci programovacich programu.
Tez muze dojit k vycerpani ram, pak se zapisuje na disk, coz je 10x pomalejsi a tez muze dojit u starych pc k precerpani limitu souboru v adresari, cimz dojde k mrznuti prace s timto adresarem.
Tez muze byt problem mezi tvym programem a jinym spustenym, vysldkem je, ze ti tvuj program zkape.

Cili, co je treba dodat?
- stav pocitace, komponenty, procesor, ram
- stav operacniho systemu, verze, posledni instalace, defrag, scandisk
- stav antiviru, jmena antiviru
- stav aktivnich programu: office, skype, ...
- druh prog. jazyka, jmeno programu, ...
...
Nic nedas, nic rada, viz ostatni tazajici, stejny problem :)
peta
Profil
Mystic_16
CSS, HTML nejsou programovaci jazyky. Zkus odkaz na stranku, mozna mas spatne resenou stranku. Mozna mas probles s poctem souboru v adresari, velikosti obrazku, prohlizecem a pod. Ani jedno nezname, takze tezko rici. kazdy www prohlizec, Os a pod ma jine problemy.
Tez mohlo dojit misto na disku.

Jo, jeste by mne zajimalo, co presne znamena to zamrza.
U mne zamrza znamena to, ze se s pocitacem neda delat nic jine nez RESET.
Mystic_16
Profil
no takze pocitac je asi rok stary...cize tam problem nevidim..je pravda,ze som mal nejake programy zapnute (limewire,skype...) ale uz som ich teda vypol..skusil som uz aj SuperAntiSpyware no a uvidim,ci to bude etse robit...
Mystic_16
Profil
no zamrza tak,ze sa nic neda robit...akurat odhlasit pomocou spravcu uloh...a ptoom znov prihlasit spet..
Měsíček
Profil
No vzhledem k tomu, že toto téma nemá s programováním ani s webdesignem nic společného odkážu tě spíše na tuhle stránku http://www.viry.cz/forum/ tam jsou odborníci, kteří se s tím setkávají častěji a umí to pohotově řešit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0