Autor Zpráva
Michal
Profil *
Jak mám udělat toto?: Chci mít tabulky na obou stranách kde budou odkazy, ale nechci abyse mi každý odkaz pustil uplně nově...jak mám udělat aby se mi pouštěl jen text uprostřed zatímco nabídka na stranách by zůstala?
dis
Profil
mám z toho dotazu pocit, že se jedná o rámy (pokud ne, řešení je jiné). V takovém případě v levém a pravém framu musíš napsat odkaz takto:
<a href="stranka.html" target="stredni_ram">text odkazu</a>
kde "stredni_ram" je název prostředního rámu, tj. rámu, ve kterém se má odkazovaná stránka zobrazit.
Více o rámech na http://www.jakpsatweb.cz/ramy.htm.
Michal
Profil *
To sem napsal tak že to nejde pochopit:) třeba na stránce simpsonovi.comics.cz sou odkazy(tvůrci,dabing atd) na kraji, a když zmáčknu například na tvůrci, tak stránka nezačne najíždět znova od začátku ale změní se jen text v okně uprostřed.
Michal
Profil *
Jo díkec...
Yuhů
Profil
zrovna tihle simpsnovi jsou myslím dělaní přes iframe

www.jakpsatweb.cz/iframe.htm
Cirdan
Profil *
No to je pekne, ale da sa nieco taketo urobit aj bez ramov? Mna osobne by to dost zaujimalo.
Honza Hučín
Profil
Bez rámů - tedy bez frames nebo bez iframe to IMHO v "obyčejném" HTML nelze. Je to proto, že kliknutí na odkaz znamená normálně požadavek na stránku, a není-li nasměrován do určitého rámu, začne se stránka načítat znovu.
Určitě by to ale šlo Javascriptem, který prostě na kliknutí vypne zobrazení jedné části stránek a zapne zobrazení jiné.
Anebo pokud bys to měl ve flashi ;-))
Cirdan
Profil *
2 Honza Hucin:
Inak to nejde? Napriklad nejako cez php, resp. cez css?
Dikes
22k
Profil *
pres php include ();
Yuhů
Profil
Dá se to udělat bez rámů prakticky libovolně. Ten podstatný rozdíl je ovšem ten, že vypisované menu je ve skutečnosti v každé jednotlivé stránce, takže načítá pokaždé znovu (nikoli jak to vyžadoval původní dotaz). Na čemž není nic špatného.
Cirdan
Profil *
Yuhu- a kde sa do zohnat nejaky lubovolny postup?
Anonymní
Profil *
alebo cez overflow...
http://www.pixy.cz/blogg/clanky/css-position-fixed/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0