Autor Zpráva
punta
Profil *
Zdrawím,mám takowý problém,stahl sem si free forum miniBB ale newím jak ho dat na web. Možná se to už tady řesilo...ale nic s podobným tematem sem tady nenašel... Díky předem za pomoc :)
kletely
Profil
punta

newím jak ho dat na web
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
Gekon
Profil
NewÍM, vÍŠ jAk, asI bude neyŁePsHÍ pRoStĚ ZqUsit wYHleDáwáNí, NE? TaDY nA fóRu sE To řesHiLo asi stOQrÁt. :** mRTě tĚ láFUyU!

Omlouvám se, ale hodilo se to.

No dobře. Vpravo nahoře je vyhledávání, které ti 100% pomůže.
Joker
Profil
Zdrawím,mám takowý problém
Ano, se psaním, všiml jsem si.

stahl sem si free forum miniBB ale newím jak ho dat na web.
Není u toho návod k instalaci?
punta
Profil *
Nemusíte se snažit být vipní...

--> Joker Ne žadný navod k instalaci u toho není
Matty
Profil
punta
Nemusíte se snažit být vipní
Jediný, co tu je vtipný, je tvůj styl psaní.
jak ho dat na web
Co třeba použít nějakého FTP klienta?
Blanka14
Profil
Sice už je to starý téma, ale inspirovali jste mě k tomu, že si to miniBB taky zkusila udělat. Návod k instalaci k tomu sice není, ale pro ty co si třeba taky nebudou vědět rady, tak je úplně skvělej návod na instalaci na těchto stránkách. Je to tam všechno popsaný opravdu jako pro blbce včetně vytvoření databáze a když to zvládl takovej nechápavec jako já, tak to podle toho zvládne opravdu každej. :-)
Ernest
Profil *
Tak jo. Mám staženou a podle mýho, hezkoy udělanou webovuo šablonu. Už jsem si tam něco udělal(podělal) a stahnul jsem si forum s tím, že mi to bude fachat pod odkazem chat nebo diskuse - to je jedno.
Fórum funguje; jenže když ho vrazim na server, tak mi překryje mojí úvodní stránku(tu webovou šablonu).
Takže otázka zní: JAK NA TO? - zkusil jsem vytvořit složku pro fórum a napsat odkaz na ni s lomítkem na php index - ale jakože kravina.
Posléze jsem ještě udělal pár pokusů a dozvěděl jsem se, že bych měl snad zadat do těla textu nějaký souvislosti s tím fórem -

začčíná to nějak takhle:

Session->Check($Context); // Define properties of the page controls that are specific to this page $Head->BodyId = 'DiscussionsPage'; $Menu->CurrentTab = 'discussions'; $Panel->CssClass = 'DiscussionPanel'; $Panel->BodyCssClass = 'Discussions'; // 2. BUILD PAGE CONTROLS $DiscussionGrid = $Context->ObjectFactory->CreateControl($Context, 'DiscussionGrid'); // Add an update reminder if necessary if ($Configuration['UPDATE_REMINDER'] != '') { if ($Context->Session->User && $Context->Session->User->Permission('PERMISSION_CHECK_FOR_UPDATES')) { $ShowUpdateMessage = 0; $LastUpdate = $Configuration['LAST_UPDATE']; if ($LastUpdate == '') $LastUpdate = time(); $Difference = time() - $LastUpdate; $Days = floor($Difference/60/60/24); if ($Configuration['LAST_UPDATE'] == '') { $ShowUpdateMessage = 1; }

- takže jsem z toho ještě víc na větvi. Jsem ouplnej amatér - nějaká rada?! Díky za odpovědi. popřípadě můj e-mail:procitl@seznam.cz
Ernest
Profil *
...nebo mám tu složku udělat jako dokument html?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0