Autor Zpráva
Qwert
Profil *
Chtěl bych na svoje stranky goodlike.xf.cz umístit pole do kterého by uživatelé zadaváli svoje názory
které by se zobrazovali nad tímto polem.Takové jednoduché forum.Odkazy na anglické stránky
fora miniBB jsou nad moje síly děkuji za pomoc.
Měsíček
Profil
Tak lehčí je nainstalovat si miniBB než sestrojit to co chceš.
Qwert
Profil *
já už sem si mini BB stahnul není tam žádný instalačníexe soubor takže se to rozbalí jak se to rozbalí a ted co s tím?
Měsíček
Profil
já už sem si mini BB stahnul není tam žádný instalačníexe soubor takže se to rozbalí jak se to rozbalí a ted co s tím?

Nepouštěj se do věcí tak hrr a dříve se něco o tom nauč, či přečti.

Logicky k tomu nemůže být kompilován jako exe, protože kdyby to bylo na tvém počítači je to k ničemu ostatním.

1.) Rozbal si to do libovolné složky.
2.) Nahraj tu složku na server.
3.) Nakonfiguruj si databázi MySQL.
4.) Spusť instalaci (nevím jak se přesně jmenuje ten soubor, ale myslím, že by to mělo samo zjistit v index.php).
Qwert
Profil *
Logicky k tomu nemůže být kompilován jako exe, protože kdyby to bylo na tvém počítači je to k ničemu ostatním.
hrozím se významu této věty i když jenom naznačuje k čemu směřuje.

k bodu 1 a 2 pohodička:)

3) tak tento bod mi vráží dýku do lůna."mám rádo špagety"X)

4)nevím netuším ale snad lepší než 3ka:)

Proto sem nechtěl nic mít s mini BB moc problémů sice efekt může být dobrý ale kde je moje hlava?
Čekal sem nějakej tak na pole pro text a pak nějakej další pro zobrazení té vypsané zprávy v poli.
Qwert
Profil *
pořad mi to tu píše že je diskuse přetížená už sem poslal email ale nevim co to je?
Qwert
Profil *
Můžete mi někdo poradit lehce vím že to je možné děkuji
Qwert
Profil *
tak soubory se na server nedají přenést a když kliknu na složku a přetahnu ji do admin polchy na tom webzdarma tak mi to tam vykresli strom první pod sebou jsou 3 složky pak pod tím je soubor mysql
pak php když na ně kliknu tak mi vyjedou do stránky nějaké nesmyslné klikyháky co dál?
Venca V
Profil
Co zkusit přítele Googla?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0