Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim, pokusam sa spravit formular cez ktory sa da poslat subor, ale nedari sa mi spracovat subor na serveri. Robil som to podla tohto: http://interval.cz/clanky/jednoduchy-upload-souboru-na-server-pomoci-p hp/
ale stale mi vypisuje tu istu chybu:

Warning: copy() [function.copy]: Unable to access data/2692.jpg in /www/stranka.sk/public_html/upload.php on line 10

Warning: copy(data/2692.jpg) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory in /www/stranka.sk/public_html/upload.php on line 10
neveite niekto co to znamena?
Eddie
Profil
zla cesta k suboru vo funkcii copy??? skontroluj si to
Matty
Profil
Anonymní
Neexistující adresář a zakázaná funkce copy. Nahraď copy radši move_uploaded_file.
Anonymní
Profil *
nahradil som copy tym move_uploaded_file a doslo mi ze ten adresar vytvoril inde (som ja ale ******). Ale teraz mi vypisuje toto:

Warning: move_uploaded_file(data/1-full.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /www/hyporealinvest.sk/public_html/upload.php on line 10

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpAanfLO' to 'data/1-full.jpg' in /www/hyporealinvest.sk/public_html/upload.php on line 10

Toto fakt netusim co znamena.
Měsíček
Profil
Nemáš práva .. co tak chmod()?
nightfish
Profil
Warning: move_uploaded_file(data/1-full.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /www/hyporealinvest.sk/public_html/upload.php on line 10
Varování: move_uploaded_file(data/1-full.jpg) ...: nepodařilo se otevřít datový proud: Přístup zablokován v souboru upload.php na řádku 10 (tato hláška ti říká, že nemáš dostatečná oprávnění k zápisu do adresáře data)

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpAanfLO' to 'data/1-full.jpg' in /www/hyporealinvest.sk/public_html/upload.php on line 10 [/i]
...: Nelze přesunout "/tmp/phpAnfLO' do 'data/1-full.jpg' v upload.php na řádku 10 (důsledek předchozího varování)

řešením je umožnit skriptu zápis do adresáře "data"
Anonymní
Profil *
no to som nepochopil, ako mam skirptu umoznit zapsat to tam?
Anonymní
Profil *
aha sorry mesicek nevidel som tovoj prispevok, no ale ako nastavit chmod? :-)
Měsíček
Profil
Jednoduše
Anonymní
Profil *
stale mi to nedochadza... ako mam spravit aby bol chmod zmeneny u kazdeho suboru ktory tam niekto uploadne? dat to do scriptu? a toto som sa docital v tom odkaze co si tu dal:
Poznámka: Tato funkce nefunguje na Windows systémech
Anonymní
Profil *
skusil som to takto: {chmod ("/tmp/phpAanfLO", 0755); hned za if ($soubor_type="image") ale vypisuje to stalo to iste

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0