Autor Zpráva
Megas
Profil *
Jak založit webhru, aby se dalo př.Zaplatit ale za neco.Potom neco nasadit zautocit a zjistit jestli jsem vyhral nebo vyhral ten druhy.A jak udelat menu přihlášení???Prosím odpověď
vertigo4
Profil
hmm, myslíš, že to bude tak jednoduché aby nám stačila na to tato diskuse?
Matty
Profil
Megas
Doporučím ti jeden web: www.jakpsatweb.cz
Měsíček
Profil
Matty tam se toho moc nenaučí (co se týče podkladů k této hře) a ty Megasi se spíše nauč PHP, protože jak říká Vertigo4 nemá to cenu ti radit, zaprvé by na to nestačila diskuse a za druhé pokud ani nevíš jak na to, je marné cokoliv radit.
Matty
Profil
Měsíček
Podle Megasova příspěvku jsem usoudil, že na PHP je ale opravdu brzy.
peta
Profil
Megas
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub13
mysq / php priklady
pokud rozchodis ten minichat, pak urcite zvladnes i tu hru.

Jedine, co je treba udelat, najit si server s php, mysql (treba wz.cz) a na nem si zalozit sql databazi, opsat udaje do php souboru, zalozit tabulku podle sql souboru pres phpmyadmina. mno a spustit chat.
Po prozkoumani funkcniho reseni pochopis, jak se to dela.

Pro zacatek muzes zkusit v php prikladech guestbook, ten nepotrebuje pracovat sql.
Megas
Profil *
Dííííííííííííííííííííííííííííík myslíte že bude stačit www.estranky.cz ???
Folkow
Profil
Si děláš kozy?.. :-D :-D
Mike8748
Profil
Megas
ti bylo receno ze mas hledat neco s php a mysql
vidis nekde na estranky.cz zminku o PHP? nebo mysql?

chces poradit? vzdej to rovnou
peta
Profil
Megas
Tezko rici, nemam tam stranky. Pro spusteni programu potrebujes mit moznost jej nahrat pres FTP a potrebujes, aby server podporoval tebou vybrany jazyk, napr PHP (asp, cgi, perl, ruby, python, ...), pripadne i MySQL (mssql, oracle, ...).
Podle mne to vypada na CMS system pro vyrobu jednoduchych stranek, blogu, ala blog.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0