Autor Zpráva
michaelkiller
Profil
Dobry den, mam na stranke obrazok, ktoreho sirka je zadana napevno. Lenze v 800*600 sa mi zobrazi horizontalna lista, preto som skusil nastavit sirku obrazku v %. V 800*600 a 1024*768 je to vsetko OK ale vo vacsom rozliseni ako 1024*768 sa obrazok rozsiri do takych rozmerov, ze je to nepekne. Preto sa chcem spytat, ci neexistuje nejake riesenie ktore by od urciteho rozlisenia nastavilo sirku obrazku napevno napr. na 620px . Dakujem
habendorf
Profil
Jde to javascriptem. Začni zde: http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-window.html#screen
Leo
Profil
Ale ne, u obrazku nastavovat velikost jinou nez ma ve skutecnosti v pixelech je zhuverilost. Pokud chcete pruznou sirku stranky, pak vetsinou nezbyva nez ten obrazek dat jako background-image v CSS a pri zmene sirky okna se z neho bude odkryvat vetsi nebo mensi cast, Leo
michaelkiller
Profil
ad: Leo --> praveze ten obrazok ma v skutocnosti sirku 620px... Lenze tymi percentami sa zvacsi a tomu chcem zabranit a s tym CSS to asi neni dobry napad, pretoze ja ho tam potrebujem cely.

ad: Habendorf ---> diky moc, pozriem sa na to...
Leo
Profil
To mate docela smulu, rastrova grafika proste na takovehle kejkle neni stavena, bude to hnusne vypadat, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0