Autor Zpráva
Jockie
Profil
mám problém s tagem <hr /> v IE me to zobrazuje normalne ve FF to místo vodorovné čáry udělá malou svislou čárku ... nevíte čím by to mohlo být ??
Petra
Profil
Pravděpodobně nějakou chybou v kódu. Těžko takhle věštit.
Jockie
Profil
Petra:
stránka + CSS
habendorf
Profil
Nejjistější zápis pro hr je IMHO:

hr	{height: 2px; color: #000080; background-color: #000080; border: 0px solid #000080; width: 90%}
Petra
Profil
No tak to bude zřejmě zcela jistě tím display:inline
Jockie
Profil
Petra: jak jinak to zapsat ?? mam totiz definovano pro celej dokument hr {display: none} a jenom tady na tom místě bych potřeboval aby se mi hr zobrazovalo ...
Nai Dzet Quiv
Profil
Pokud nějaká hodnota v CSS 0 (nula), nezapisuje se s jednotkou. Protože například 0pt je stejně jako 0px.
habendorf
Profil
Nai Dzet Quiv: No napsal jsi nám to hezky tučně, nicméně jednotka ničemu nevadí. A až budeš časem hodnotu třeba měnit, nemusíš na to myslet.


Jockie: zkus display:block;
Nai Dzet Quiv
Profil
Jaký na to mají názor ostatní?
Šlaha
Profil
Založ si na to jiné téma. Jinak 0, 0px, 0pt, 0em a podobně je pořád nula. Asi jako 0.x=0 (nula krát nějaké číslo rovná se nula)
Radek Hrabůvka
Profil *
http://www.jakpsatweb.cz/css/display.html
cituji z "Display: none":
Zděděné nezobrazení nelze přetlouct.

Kdysi to tam Yuhů neměl napsané a já zkoušel display: none přebít.
Nešlo to v žádném prohlížeči a mi došlo, že to je pochopitelné. Kde vykreslit něco, co se vykresit nemá?
Honza Hučín
Profil
Čili, jak tamtéž uvádí Yuhů, zkus místo display použít visibility. Ale spíš bych to nezobrazování <hr> řešil pomocí class uvnitř tagu:
<hr class="nezobraz">

a

.nezobraz {display:none}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0