Autor Zpráva
DobrodruhMartin
Profil
Dobrý den, mám takový zajímavý problém.
Mám Notebook IBM řaty Z a na něm nainstalovány Visty. Účetní program mi zde funguje bez problémů. Naběhne přihlašovací obrazovka, zadám uživatelské jmého, heslo a normálně funguje. (Kompatibilita je nastavena na Windows NT). Visty jsou české.
Nový notebook také IBM řady Tseries má také Visty, ale anglické. Když spustím účetní program, naběhne, zadám uživatele a při přeskoku na další pole se uživatel vymaže. Při návratu na prázdné pole "Uživatele" se objeví okno Windows, kde jsou volby "Close the program" nebo "Check online for solution later and close the program". Ať dám volbu jakoukoli, program se ukončí.
Předpokládám, že to bude problém bezpečnosti Vist a potřeboval bych se tohoto problému zbavit. Mohl by mi někdo poradit?
Děkuji.
OBr
Profil
Visty nemám ale tipuji že to se zabezpečením nesouvisí. Pokud jsem pochopil, aplikace beží v Vista cs (kompatibilita NT) ale neběží v anglické Vista eng (kompatibilita NT). Pokud je to tak tak hádám že ono okno nejspíš píše "error" nebo "failure" - jestli ano, zkuste se podívat u výrobce jestli nenabízí aktualizaci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0