Autor Zpráva
zuza
Profil *
Zdravím vás a prosím o radu:
potřebuji poradit s umístěním obrázku počítadla na stránce:
http://manfred.webz.cz/
Mělo by tam být vidět, ale nejde odtrhnout od kraje. Nepomáhá ani "vspace"...
Děkuji předem.
Lexter
Profil
zuza

Ale musí tam být? k čemu ti tam je? Dej tam skryté, odstraň tu věc, co zajímá jen asi 1% návštěvníků a výsledky si prohlížej sám, však tobě jde o návštěvnost.
zuza
Profil *
Lexter
Teď to tam chci. Jak vysvětlit, k čemu to tam je.... no pro nadřízené (to je asi to 1%, ale bohužel důležité). Je to "práce navíc".
roberta
Profil
zuza
keďže sa netagent nachádza v <div id="inhalta">...</div>, ktorý je absolútne pozicovaný, stačí v css zmeniť hodnoty left, top v definícii štýlu (#inhalta)
Lexter
Profil
zuza
Není problém šoupnout to počítadlo skryté, pak te samý kód počítadla vložit do jiného html souboru a ten html soubor by si pak nadřízení prohlíželi. Ale na to jsi se mě asi neptala.
zuza
Profil *
LexterNe, na to jsem se sice neptala, ale je to dobrý nápad. Má však háček: funguje ještě u průměrně (internetově) inteligentních nadřízených , což moji bohužel nejsou. Myslím že pro ně je dost těžké zrealizovat už to, že něco podobného může žít na webu...
zuza
Profil *
roberta
Díky, tak se do toho pustím.
Bubák
Profil
#inhalta {
width:124px;
height:1470px;
left:74px;
top:264px;
position:absolute;
background-color:#ccc;
text-align: center;
}


#inhalta img {margin: 10px ;
}

Mimochodem a mimo téma, HTML kód kolem počítadla je pořádný mazec:
<div align="center">
<div align="center">
<div align="center">...
zuza
Profil *
Bubák

Díky moc tak a ten "mazec" je pryč.
zuza
Profil *
Bubák
P.S.: Ono by se tam toho určitě našlo více, ale to je na jinou diskusi. Ještě jednou díky moc, mistře.
zuza
Profil *
Bubák
Mě tam pořád něco nehrálo, a to díky chybějícímu #inhalta img. To jsem nějak přehlédla. Teď to je už skoro jako třídní kniha :-)
zuza
Profil
Zdravím všechny, tak jen pro informaci: milý Netagent si vzal dnes dovolenou, doufám, že pouze dočasnou. Pátrala jsem někde v minulosti, zda k takovým výpadkům dochází častěji.
Vloni se spekulovalo o vlivu přechodu na letní čas, letos nevím. Snad to bude co nejdřív v pořádku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0