Autor Zpráva
obin
Profil *
Vytvořil jsem miniRS pro přidávání aktualit a potřeboval bych v něm realizovat něco jako je tady - vložení hypertextového odkazu, tučné písmo, ... Jak se to v praxi dělá? Napadá mě maximálně uložit obsah rozepsaného textarea do pole, a do tohoto pole pak přidat požadovaný odkaz. Pole pak zpět načíst do textarea
Mastodont
Profil
JavaScript, podívej se do zdrojáku a stáhni si main_posts-cs.js

Na straně serveru pak nahradíš tyto tagy za HTML značky.
oliver
Profil *
Omlouvám se za hloupý dotaz, ale o JS nevím skoro nic. Když koukám do toho scriptu tak tam vidím pouze vložení značek (i) a (b), ale tady jsou další 4 tlačítka. Pod čím je to zaneseno v kódu?
oliver
Profil *
Omlouvám se za hloupý dotaz, ale o JS nevím skoro nic. Když koukám do toho scriptu tak tam vidím pouze vložení značek (i) a (b), ale tady jsou další 4 tlačítka. Pod čím je to zaneseno v kódu?

Omlouvám se ještě jednou, jsem idiot. Už jsem na to přišel.
oliver
Profil *
Můžete mi poradit s tím, že mi nefunguje správné vložení těch značek do formuláře? bold
def
Profil *
Rád bych se přidal, podařilo semi udělat vkládání těch hranatých závorek do toho formuláře, ale nevím jak mám změnit ty znaky na té straně toho serveru. Poradíte??
Amon
Profil *
Mam jednu radu. Stiahnite si widgeditor. Bezi na js. Ale ja, co sa js vobec nerozumiem som to pochopil. Http://smasty.ic.cz/blog/widgeditor.zip
Amon
Profil *
Je to zadarmo, jednoduchy WYSIWYG editor. Potom uz len nastavis v php ze z ktorej textarea bude brat.

Inac, bude to miniRS zadarmo? Ak hej, potom hod link (smasterx<#zavinac#>gmail<#bodka#>com)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0