Autor Zpráva
Bubák
Profil
Jak udělám odkaz na výsledek validace z"Přímého vstupu" českého validátoru? Mám na mysli něco takového:
http://validator.webylon.info/check?uri=save:0E808754ADF98BBFA138A00C1697556D &ss=1
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
V barevném pruhu s výsledkem validace je vpravo znak „#“, funguje jako zpětný odkaz.
Také mě už napadlo, že to asi každého netrkne, ale zatím jsem nic lepšího nevymyslel. Jestli má někdo nějaký návrh, sem s ním.

Za „save:“ je MD5 hash spočítaný z vloženého kódu bez přísad, takže si můžeš adresu v nejhorším případě vypátrat i jinak.
Lexter
Profil
Třega místo # napsat - Zpětný odkaz nebo odkaz na tento výstup. Prosté. Nebo do inputu přímo odkaz vygenerovat.
Timy
Profil
Chamurappi
„funguje jako zpětný odkaz“
No právě že nějak moc nefunguje. Sice to odkaz je, ale musím na něj kliknout pravým a dát kopírovat adresu odkazu, není u mě klikací.
Bubák
Profil
Chamurappi
Díky.

Za „save:“ je MD5 hash spočítaný z vloženého kódu bez přísad...
To se mi nepodařilo, asi problém s nějakou "přísadou". Ale to neřeším.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lextera:
Využije to nanejvýš čtvrt promile uživatelů, čemuž by měla odpovídat viditelnost. Nápis „Zpětný odkaz“ je moc dlouhý a další <input> je moc nápadný a omezující (oproti odkazu).

Reaguji na Timyho:
Má záměrně onclick="return false". Můžeš si s ním dělat vše, co se s odkazy běžně dělá, až na to prokliknutí.

Reaguji na Bubáka:
Pravda, výpočet hashe se provádí až po normalizaci konců řádků na LF. Pokud počítáš hash s CRLF, tak vyjde jiný.
Timy
Profil
Chamurappi
Aha, já totiž chtěl postupovat tak, že bych klikl na odkaz → f8 → ctrl+c a mám to nakopírované. Ale nějak jsem furt klikal a furt nic a nic…
Trejpa
Profil
Chamurappi
Já jsem význam křížku # pochopil okamžitě. Zvědavost je mou přirozeností, takže jsem klikl a viděl i pochopil výsledek dříve, než jsem četl title. Jen by mě zajímalo, není-li to prostorově náročné, ukládat tolik zdrojových kódů.

Jinak toho, že má odkaz odkaz onclick nastaven na return false jsem si nevšiml. Klikal jsem prostředním tlačítkem myši - do nového tabu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0