Autor Zpráva
Martin6
Profil
Potřeboval bych poradit. Sháním nějaký freeware program pro vytváření videí například na Youtube s linkem, kde ho stáhnu. Chci aby uměl vše potřebné pro vytvoření dobrého videa, zvuk, efekty...
vertigo4
Profil
Martin6
program pro vytváření videí například na Youtube
? ty chceš nějaký online editor videí?
Lexter
Profil
Jahshaka.
Martin6
Profil
Ne, já chci url nějakého programu, který stáhnu.
Lexter
Profil
Martin6
http://www.google.cz/search?hl=cs&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ac s%3Aofficial&hs=l8n&q=jahshaka&btnG=Hledat&lr=
Měsíček
Profil
Velmi dobrý a kvalitní program je tento http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/zpracovani_videa/ulead-mediast udio/
Lexter
Profil
Měsíček
To je určitě freeware.
Měsíček
Profil
toho slovíčka v hlavním příspěvku jsem si nevšiml :), ale na obyčejné amatérské sestříhání videa to bohatě stačí :)
Lexter
Profil
Měsíček
To myslíš jahshaku nebo ulead?
Měsíček
Profil
"To myslíš jahshaku nebo ulead?"

Oboje ;) aneb bohatě stačí 30 denní zkušební verze, i když je pravda, že Jahshaka je zase Open-source pokud se nemýlím.
Lexter
Profil
Měsíček
Na amatérské sestříhání videa je tady movie maker, jahshaka a aplikace na které se Martin ptá jsou zcela jiného rázu.
Měsíček
Profil
"na amatérské sestříhání videa tady je movie maker, jahshaka a aplikace na které se Martin ptá jsou zcela jiného rázu."

Pracoval jsi někdy z programem "Movie Maker", že takhle píšeš? .. Proti programu "jahshaka" nic nemám tak nechápu co se zase navážíš jen jsem napsal další alternativu ..
Lexter
Profil
Měsíček
Prosím? Já se navážím?

Martin se poptal po nějakém programu ve stylu AAF, já mu odepsal na tu otázku, že ekvivalentním freewarem je Jahshaka, ty jsi nabídl shareware, už tam jsi byl mimo.

Ale co, škoda vysvětlovat, jediný, kdo se do někoho navezl jsi ty tímhle svým postem.
Měsíček
Profil
"To je určitě freeware."

Tahle věta byla myšlena jak? Neironicky? Nejspíše ne .. takže v tom případě si to odporuje s větou "kdo se do někoho navezl jsi ty tímhle svým postem.", ale budiž takové dětské hádky nemám rád :) takže tuhle kapitolku ukončíme.


Pro Martina:

Takže pro střih videa a úpravy můžeš použít program

Jahshaka, který je freeware a nebo
Unlead Media Studio, který je, ale shareware.

Oba dva mají své klady i zápory záleží na tobě, který se ti bude hodit více.
Aleš Janda
Profil
Martin6
Cinelerra

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0