Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Svoje stránky robim v MS Publisher a potrebujem rýchlo aktualizovať webovú stránku pomocov toho prirustkového publikovania na webe. Ale Ako ?

Povolení nebo zakázání přírůstkového publikování na webu
Zobrazit vše
Skrýt vše
V aplikaci Publisher lze pomocí přírůstkového publikování na webu rychle publikovat aktualizace dříve publikovaných webů tak, že jsou publikovány pouze aktualizované soubory. Pokud například provedete změny webu v aplikaci Publisher a potom budete publikovat aktualizovanou verzi tohoto webu pomocí příkazu Publikovat na webu, bude aplikace Publisher publikovat pouze provedené změny webu, nikoli celý web. Díky přírůstkovému publikování na webu je úloha aktualizace webu prováděna rychleji.

Jestliže provádíte změny webu přímo na webovém serveru (Webový server: Počítač, který je hostitelem webových stránek a odpovídá na požadavky prohlížečů. Na webových serverech (bývají označovány také jako servery HTTP) jsou uloženy soubory, jejichž adresy URL začínají řetězcem <b>http://</b>.), nikoli v aplikaci Publisher, a bude povoleno přírůstkové publikování na webu, nebudete moci pravděpodobně provádět následné aktualizace daného webu pomocí příkazu Publikovat na webu. Chcete-li spravovat webové soubory přímo na webovém serveru (například prostřednictvím samostatného programu FTP (FTP: Komunikační protokol, který uživatelům umožňuje přenášet soubory mezi vzdálenými umístěními v síti. Tento protokol rovněž umožňuje pomocí příkazů FTP, např. pro výpis seznamu souborů a složek, pracovat se soubory ve vzdáleném umístění.)), měli byste přírůstkové publikování na webu zakázat.

V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti a potom na kartu Web.
Ve skupinovém rámečku Ukládání proveďte jednu z následujících akcí:
Chcete-li přírůstkové publikování na webu zakázat, zrušte zaškrtnutí políčka Povolit přírůstkové publikování na webu.
Chcete-li přírůstkové publikování na webu povolit, zaškrtněte políčko Povolit přírůstkové publikování na webu.
Poznámka: Přírůstkové publikování na webu je v aplikaci Publisher ve výchozím nastavení povoleno.

[b][/b]
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0