Autor Zpráva
Scumo
Profil *
Ahoj, rad bych použil nejake efekty ktere by byly "normalni" a hodily by se na muj web viz. www.detonator.ic.cz

Dik za přip. kody
vertigo4
Profil
mohl bys více rozvést co si představuješ pod pojmem "efekty"? Někdo v tom vidí spláchnutí záchodu, někdo ohňostroj a někdo Mišíka a spol...
panther
Profil
Scumo
Nejlepšími "efekty" by bylo to nejjednodušší, co lze se stránkou udělat: udělat nějaký krásný hover k menu, možná více zapracovat na grafice, aby to nebyla jen černá hlavička a bíločerný obsah..
Miloš
Profil
<zcela OT>
vertigo4
Mišíka a spol...???
Já si Mišíka dycinky spojuji s ETC, zatímco Efekty (Blue Effect) mám zafixované s Hladíkem.
Jo, Mišík s Hladíkem Blue Effect zakládali, ale Mišík tam zůstal, pokud vím, jen dva roky.
</zcela OT>

Scumo
Zcela určitě by se hodil hover-efekt, a to nejen do menu, ale to jsi zřejmě na mysli neměl.
Osobně se předem děsím stránek, které oplývají efekty pro efekt; efekty, které nepřinášejí žádný užitek a jsou jen zbytečným machrováním. Když uř chceš udělat něco, co stránky ozvláštní, vylepší a pod., udělej něco užitečného – třeba se koukni na Chamurappiho udělátka na zvětšování šířky a změny velikosti textu na Webylonu – je to efektní i užitečné.
vertigo4
Profil
Miloš
<mimomísu type="hudba">
No on byl v Blue Effectu sice jen dva roky, ale mně se vždy Mišík spojí Effectem...
</mimomísu>

Scumo
jak už bylo zmíněno... takové ty efekty, které nemají žádné opodstatnění, jsou zcela zbytečné a spíše návštěvníka odradí...
Bubák
Profil
Souhlasím, nejlepší "efekt" jsou nové poutavé články.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0