Autor Zpráva
lens
Profil *
Cau, potreboval bych:
mam jeden obalovaci div(width: 100%;), v nem mam dalsi, s pevnyma rozmerama a pozicovanej na stred.
a dalsi dva chci dat na kraje, tak aby oba "doplnovali" obalovaci div, za jakekoli sirky stranky.
pro znazorneni:
TSD
Profil
http://layouts.ironmyers.com/
TSD
Profil
Případně tady:
http://blog.html.it/layoutgala/

Míň layoutů, ale sympatičtější kód
Railbot
Profil
Všem třem dej float: left.
lens
Profil *
Hmm, obavam se, ze jsem byl nepochopen. Tohle nema byt schema celho layoutu, ale to je malickost.
Vim, jak je dam k sobe, ale ten prostredni div ma mit pevnou sirku, a ty dva po bocich promenlivou, podle sirky stranky tak, aby ji doplnovali na 100%.
Snad jsem to vysvetlil lepe.
Měsíček
Profil
Pochopil jsem to dobře?:

Když se vloží text do jakéhokoliv ze tří sloupců tak všechny tři musí mít stále stejnou šířku takže se budou natahovat společně, je to tak?
lens
Profil *
Mno, neni.
Ja vam to popisu na konkretnim priklade:
Uprostred, bude div, ktery ma na pozadi obrazek o pevnych rozmerech, vycentrovany na stred. A z jedne strany k nemu bude "prilepeny" div, ktery bude mit na pozadi obrazek, opakujici se po ose x. To same na druhe strane.
A ja potrebuju, aby se opakovali tak dlouho nez skoneci stranka. Tedy do 100%.
Je to lepsi?
Joker
Profil
lens
A ja potrebuju, aby se opakovali tak dlouho nez skoneci stranka. Tedy do 100%.
Tohle se řeší tak, že ten obrázek ve skutečnosti není na pozadí plovoucího prvku, ale na pozadí toho obalového prvku (který je kolem nich všech) a jen to vypadá, jako by byl na pozadí plovoucího prvku.
lens
Profil *
No, a jak ted priradim ty dve ruzny pozadi opakujici se po x? To jsem nenapsal, to pozadi ma jiny obrazek nalevo a napravo.
lens
Profil *
To uz nikdo nevi, nebo se na toto tema zanevrelo?
Bubák
Profil
No, a jak ted priradim ty dve ruzny pozadi opakujici se po x?
Můžeš dát jedno pozadí body, další obalovému elementu. A kdybys chtěl ještě nějaké pozadí, tak přidáš můžeš obalovat do alelujá.
lens
Profil *
Jenze vy porad pocitate s tim, ze to je cela stranka a ze znam rozliseni. ;-) To neznam, je promenlivy.
Bubák
Profil
lens
Není pak šířka 100%?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0