Autor Zpráva
Corse
Profil *
Zdravím,

ví někdo z Vás, zda program PSPad, nebo nějaký jiný program, zvládá hromadnou změnu části kódu v HTML souboru?

Píšu-li statické HTML a potřebuji najednou změnit část kódu ve stovce souborů, je docela únavné dělat to ručně.


Moc děkuji za případnou osvětu.
TSD
Profil
1. PSPad to umí
2. Dá se to dělat i líp, řešilo se to tady naposledy včera.
bouda
Profil *
PSpad umí prohledávat a nahrazovat řetězce v souborech, takže by to mělo jít, pokud je ten kód všude stejný
Bubák
Profil
A taky pokud je na jednom řádku.
joe
Profil
Bubák
Neznáš nějaký program, který by uměl nahradit hromadně text, který není jen na jednom řádku. Chci tím upravit 300 souborů a ručně se mi to dělat nechce.
Corse
Profil *
Bubák

Dobrá poznámka, díky které se mi podařilo do pole hledaný text v PSPadu dostat delší kód...HTML tagy včetně textu.


Text obalený HTML tagy jsem tedy zadal do tohoto políčka a zaškrtnul jsem pole nahradit, kde jsem také uvedl náhradní text a...nic.
TSD
Profil
Corse
Do PSPadu existuje něco jako plugin, který umožňuje v hledání/nahrazování používat i zalomení řádku.
Ale jednak nevím co to je ani jak se to jmenuje, protože jsem to použil kdysi dávno na jiném PC a jednak už nepamatuju, jestli to umí tu změnu udělat i hromadně.

Nicméně bych se poptal na fóru pspadu.
Corse
Profil *
TSD

Díky za snahu, zatím se mi nepodařilo nic najít, ale přiznávám, že jsem tomu zatím moc času a mozku nevěnoval.
Ještě jednou dík.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0