Autor Zpráva
Terrax
Profil
Sháním někoho kdo mi trochu pomůže s tímto problémem.Chtěl bych aby vyhledávač podle nejčastěji hledaných dotazů prohledával sám weby a indexoval.Tomu kdo mi píchne zaručuju % podíl na vlastnictví.

Takže potřebuju někoho spolehlivého:
Koder,grafik,analytik,programatora...


Zatím nemůžu zaplatit ale můžeme sepsat smlouvu s razítkem st.úřadu.Jsem rovnej a za pomoc platím.díky.

PS:o marketing webu se už postarám.Jde mi jen o semo tamo pomoc se začátkem.vyznám se v kodech php ale nedám dohromady databáze.nechápu je.navíc jsem se do něčeho takového nepouštěl takže nemám tucha co je potřeba. za radu děkuji.pište na mejl web.mailer@seznam.cz
Adam Zábranský
Profil
Terrax
myslím že to patří do jiné kategorie (Práce a zakázky)

Takže potřebuju někoho spolehlivého:
Koder,grafik,analytik.

myslím že potřebuješ i programátora, soudě podle nedám dohromady databáze.nechápu je.

Jsem rovnej
myslím, žes chtěl napsat něco trochu jiného

Zatím nemůžu zaplatit (...) a za pomoc platím.díky.
to si odporuje

Jinak hodně zdaru při hledání ;)
vertigo4
Profil
Terrax
radím ti: zapomeň na to...
Terrax
Profil
vím že to není jednoduchý.zkusit se to může,ne?.jo s tou kategorií je to asi fakt.jinak dík.
Terrax
Profil
Zatím nemůžu zaplatit (...) a za pomoc platím.díky.
to si odporuje
- platit se nemusí vždycky lovama.to ty asi nevíš co?? :)
Adam Zábranský
Profil
platit se nemusí vždycky lovama.
takže ty platíš v naturáliích? :)
Terrax
Profil
To adam zábranský: ty asi neumíš číst.bo co. přečti si to celé a zapřemejšlej.jinak se na to vykašli.ok?
Davex
Profil
Adam Zábranský
Domnívám se, že ani programátora nepotřebuje. Teda jen když rozchodí vyhledávač Sherlock Holmes.
Venca V
Profil
Pokud chceš, aby to za něco stálo, tak zkus přeplatit a zlanařit programátory fulltextu Seznamu a ještě jich naber pár navíc; pokud nemáš na takovouto investici, tak je IMHO zbytečné se do něčeho takového pouštět:-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0