Autor Zpráva
Milan.
Profil *
Zdravím,
mám zase takový problém, roletkové menu se již zobrazuje dobře, ale po vložení jiné stránky do iframe se to menu nějak pokazí. Potom se myší najede na 1. položku - roletka zůstane rozbalená a po najetí na 2. a další položku menu zmizí. Stalo se mi to, když jsem používal v PHP příkaz switch, ten jsem tedy nahradil za if, ale jak nahradit iframe mě už nenapadá. Nebo spíš, co by to mohlo dělat, že menu nefunguje jak má :(
fungující menu
nefungující menu (s iframe)

Kdybyste někdo věděli co s tím, dejte vědět... díky!

Milan
Milan.
Profil *
zapomněl jsem dodat, že ta chyba je vidět v Mozille - v IE to funguje v pohodě....
Fred
Profil
No upřesnil bych to, že to jede jen v IE. Zkuste to bez toho iframe, sice existují scripty typu load frame into div, ale to je ještě větší prasárna než iframe
Milan.
Profil *
Takže nejlepší by bylo nedávat tam iframe, jestli tomu dobře rozumím. To iframe tam dávám proto, že v něm bude jezdící text (jezdí zprava doleva - žídné efekty, nic, jen text), ale nevím, jak složité je udělat ho třeba ve Flashi, pokud by to nebylo nic tak nejtěžšího, udělám ho ve Flashi a iframe tam nepoužiju - to bych byl snad i radši, protože se mi to také nelíbí. Možná někde je návod ja udělat takovouto věc ve Flashi, jenže to je spíš pokaždé s nějakými efekty :( No uvidím... Nebo víte o něčem?
Fred
Profil
No předem Tě asi zklamu, protože s flashem bude stejný problém jako je nyní s iframe. Možná by pak pomohl tenhle script http://www.dhtmlnirvana.com/examples/shimtech/activefix.html .Popis k tomu je na http://www.dhtmlnirvana.com/#ach
Milan.
Profil *
Díky, zkusím to a nevíč proč najde to menu, když tam je iframe, nebo flash?
Milan.
Profil *
Tak už jsem na to koukl, ale myslím si, že tady asi budou 2 problémy:

1. Že nevím jak dát do toho objektu to iframe, nebo vlastně jak tam dát ten jiný obsah - tam je vlastně vytvořená plocha, ale nic v ní....

2. že potřebuji, aby ta vložená stránka (objekt) byla na středu obrazovky, to znamená, že by tam muselo být position asi relative a nějak to zapsat, aby to bylo na středu :(

Nevíte tedy někdo jak dál - jinak díky za ten odkaz, mohlo by to být užitečné...
Milan.
Profil *
Tak na to zarovnání na střed jsem už přišel... (text-align: center; )teď už jen jak tam zobrazit tu jinou stránku, nebo kód.

Díky
Milan.
Profil *
Tak píšu ještě jednou - text align mi fungovalo jen v IE, v Mozille je to zase zarovnané nalevo, takže to se mi nepodařilo. Naopak se mi povedlo tam dát iframe, ale to menu stejně nefunguje jak má a to z duvodu, že tam mám někde asi špatně nastaven z-index. Jenže nevím u čeho. Ty položky v té roletce měly mezi sebou jakoby mezery, proto když jsem myší najel do té mezery (na iframe), tak se menu schovalo. Proto jsem všechny mezery dal pryč, ale stejně to nefunguje jak by mělo. Podle mě tím Z-indexem, ale nemůžu to najít - nevím na čem by ten z-index měl být nstaven. Jak to vypadá je vidět na:
http://iglu.cz/wwwdeluxe/indexm.php#

Díky za pomoc...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0