Autor Zpráva
Alias75
Profil
Dobrý den.
Náhodou jsem narazil na tento příklad javascriptu a napadlo mne jeho využití v problému , který mě na phpBB3 fóru nikdo nepomohl vyřešit.Jde o to , že mám na fóru TSGallery , která umožňuje uživatelům uploadovat fotky do galerie přímo na fóru.Tato galerie má svoji složku přímo v root adresáři fóra do kterého jsou fotky nahrávány
/gallery/upload/pics
.Formát je poněkud zvláštní , jako typ je uveno "Soubor" ale po stažení na pevný disk PC je normálně zobrazován v XNWiew i ve FF a podobně.Po tom co jsem koukal na ten příklad s vypsáním náhodného přísloví mne napadlo zda by se nedalo udělat i náhodné zobrazení ze složky galerie třeba po 20 vteřinách.Po vyčerpání všech obrázků by to jelo zase dokola.Když bych ten javascript umístil do "overal_header.html" patřičného vzhledu tak by mohl ten javascript zobrazovat ony fotky z galerie.Musela by se zobrazování přiřadit nějaká smysluplná velikost cca 300x350 aby to nebylo groo celého fóra ale jen doplněk.

Co myslíte uměl by to někdo kdo javascriptu rozumí?Je mě divné , že mě řekli , že to nejde , ale víc hlav víc ví .

Děkuji
peta
Profil
Alias75
Umi, co za to?
Jinak to budes muset zmaknout sam. Tech prikladu je tam vic i s obrazky a pro sikovneho cloveka zadny problem. Ale komu se nechce je to problem.
yFang
Profil
Alias75
Myslím, že tyhle dva návody by ti měly stačit:
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/array-nahodne-prislovi.ht ml
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/casovani.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0