Autor Zpráva
McPalffy
Profil
Potrebujem pomoc ... ako mám vrátiť windows 98 o niekoľko dní späť ? (poprípade nejaké iné riešenie)

Hľadal som na nete, ale nič som nenašiel ...

Potrebujem to kôli rapídnemu poklesu rýchlosti môjho PC ...
PC mi začal pracovať strašne pomaly ... skúšal som aj antiviráky, no nič nenašli
Niekedy sa mi aj z ničoho nič sekne ...

Tak prosím poraďte

Ak chcete napísať niečo ako reinstal windows alebo kúp nový PC, tak ani nepíšte.

Budem vďačný za každú radu ...
ss2men
Profil *
vyskúšaj stránku http://www.viry.cz/forum/
zaregistruj sa a využi možnosti fóra, asi najjednoduchšie je vytvoriť si log v programe Hijackthis a zadať dobre formulovanú požiadavku na fórum. Sú tam veľmi šikovný ľudia, ktorý ti presne povedia čo robiť ďalej.

Osobne predpokladám že to bude nejaký vírus, spyware, malware alebo skrátka červ ktorý robí neplechu.
Nox
Profil
Virus bych v tom hned neviděl, člověk za to hned viní nějakýho tajuplnýho hekra, ale...ono je tam tolik různejch věcí, co se navzájem ovlivňuje, že to může být skoro cokoliv

= Nemůžu si pomoct - reinstall + jiný windowsy;) Nevidím důvod, proč se tomu tak bráníš, jednou za čas je to stejně potřeba, zazálohuješ a je to, práce na pár hodin
= Můžeš zkusit nějaký utility jako třeba System Mechanic, ale ty stejně nepomáhají
= Jestli máš úplně narvaný disk, tak zkusit něco pomazat, ale nevim, co na tom komplu děláš, takže...
= Nepřehřívá se ti PC? Zkus nějaký programy na kontrolu (myslim že třeba Everest se to jmenuje)
McPalffy
Profil
Díky ...

No a nevie niekto ako sa dá vrátiť win98 dozadu o pár dní ??? ... Dosť by sa mi to zišlo
Nox
Profil
No body obnovy se objevil myslim až ve winXP, takže řekl bych, že nejde

Ještě proti spywaru a dalšímu bordelu je výborný Spybot - search and destroy a jeho nástroj Imunizace,
jakmile jsem ho použil, už mě od té doby nikdy ani SSD ani Ad-aware nenašel jedinej nepořádek
McPalffy
Profil
Takže z obnovy nič nebude ...

No skúsim ten Spybot, a aj ostatné veci ...

No a k tomu reinstalu windowsu ...
Ja to robiť neviem, čiže asi preto sa tomu tak "bránim" ...
DoubleThink
Profil *
No body obnovy se objevil myslim až ve winXP
Už ve Win ME
Zdeněk Košťál
Profil
McPalffy
Ja to robiť neviem, čiže asi preto sa tomu tak "bránim" ...
Návodů na je na internetu plno a je to opravdu jednoduché, neboj se toho (já se toho poprvé taky trochu bál). Je to asi nejúčinnější řešení, které je potřeba jednou za čas aplikovat a pak to jede.

DoubleThink
Už ve Win ME
No fuj, neříkej to slovo nahlas.
Měsíček
Profil
"No fuj, neříkej to slovo nahlas."

Svého času byl docela na úrovni ;)
panther
Profil
McPalffy
No a k tomu reinstalu windowsu ...
Ja to robiť neviem, čiže asi preto sa tomu tak "bránim" ...


Kromě návodů na internetu, které zmiňoval Zdeněk Košťál bys našel i spoustu návodů jinde (časopisy o PC).

Nicméně, samotná instalace tě navádí krok po kroku, není tam co zkazit. Je to stejné jako když instaluješ cokoliv jiného. Další -> další, sem tam vyplnit nějakou kolonku, ale zkazit se nedá nic.
A myslím, že za pokus to stojí, s výsledkem bys mohl být spokojený :o)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0