Autor Zpráva
Pavel W.
Profil *
Zdravím mám zhruba takovejhle zdroják:
<div onclick="alert('tedka');" onfocus="alert('tedka');" style="width:300px;height:150px;background:#00f;">
<script type="text/javascript"><!--
document.write("<iframe src='http://wap.idnes.cz/' width='200' height='130'></iframe>");
//--></script>
</div>

ten idnes je jen příklad, ale dobře vystihuje můj problém, že bych chtěl spusti javasctipt při kliknutí na odkaz v tom objektu vypsaném javasctiptem
ale fakt nevím jak na to... potřeboval bych, aby odkazy spustily javasctipt, ale zároveň byly klikatelné, myslel jsem si, že jednoduše dám pod to div, kte bude onclick,
jenže to nejede... nevíte někdo jak na to?
peta
Profil
Pavel W.
jakpsatweb - javascript - objekt window
google.com
Bubák
Profil
ten idnes je jen příklad, ale dobře vystihuje můj problém
Přiznám, že nevím, o co ti jde, ve tvém kódu žádné odkazy nevidím.
Pokud máš na mysli odkazy v iframe, tak to je samostatný dokument a proto tam nemůžěš kódem z vnějšku odchytávat události.
Mike874
Profil *
Pavel W.
vlozeny iframe je novy samostatny dokument, takze jednoduchym zpusobem nemas narok

nicmene,...
muzes vlozit iframe, pak si pres js nacist jeho objekt document, pomoci getElementByTagName nacist vsechny odkazy a tem odkazum pripojit udalost onclick
Pavel W.
Profil *
No jo... mám na mysli odkazy v té jiné stránce... zkoušel jsem se k nim dostat přes to getElementByTagName jenže tam je problém se zabezpečením (fakt jsem ještě neviděl), tedy, pokud jsou obě stránky index i obsah_iframe na jednom serveru, tak to jede, ale s dokumentem z cizího serveru, což právě potřebuju, mi to hlásí přístup zamítnut.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0