Autor Zpráva
Form
Profil *
AHojj potřebuji udělat seznam věcí pomocí nějakého formuláře. A potřebuji, aby když se políčko zaškrtne, aby zde byla možnost k tomu vepsat nějaký text, který se tam poté zobrazí. Vůbec nemam šajn, jak to udělat.
Měsíček
Tohle by ti mohlo pomoci.
Anonymní
Profil *
A kdyby to bylo v duchu nakupovacího seznamu.

Jablko - přepínač - pokud by byl zaškrtnutý, objeví se vedle textové pole, do kterého se napíše jméno toho, kdo to jablko koupí. následně odeslání. a vypsání jména zpět na obrazovku.
Hruška - to samé.

Prosím pomohl by mi někdo s kodem?
Anonymní
Profil *
Jde to vůbec?
Měsíček
Jde .. kdyby jsi přečetl to co jsem ti poslal, možná by tě napadlo řešení ty by jsi ho zde dal a my ti ukázali co máš špatně a jak to opravit/napravit a vše by bylo v pohodě - jenže ty se nesnažíš, nejsme psací roboti.
Form
Profil *
Řešení mi sice nenapadlo. Moc tomu nerozumím. Alespoň ty pole mam hotové, ale nevím, jak to provázat.

<form method=get action=>

<font color=red>Jablko</font><br>

Nekoupeno<input type="radio" name="prvni" value="ne" onclick="document.getElementById('druha1').disabled=true; document.getElementById('druha2').disabled=true;">

Koupeno <input type="radio" name="prvni" value="ano" onclick="document.getElementById('druha1').disabled=false; document.getElementById('druha2').disabled=false;"> 

<input type="text" size=15>

<input type=submit value=Potvrdit>

</form>
Form
Profil *
Nebo tohle se mi možná zdá lepší - je to z jednohopříkladu.

<form>
Koupeno <br>
Ne
<input name="mluvime" type="radio" onclick="testRadio()" value="neco" checked="checked"> 
Ano
<input name="mluvime" type="radio" onclick="testRadio()" value="cokoliv" id="pozdravit">

<input name=text type=text id=pozdravit disabled>

<input type=submit value=Potvrdit>

</form>
Form
Profil *
Tak ono teoreticky tam to radio ani být nemusí :)

<form>
Hruška <br>

<input size=25 type=text value="Zadej název kupujícího">

<input type=submit value=Potvrdit></form>

Ale potřebuji aby po zadání jména se někam k tomu uložilo a bylo to tam viditelné. A zároveň, aby nikdo jiný to už nemohl přepsat.Asi k tomu bude třeba nějaký php skript.

P.S: Omlouvám se, rozhodně nebylo myšleno, abyste to za mě všechno napsali. Příště uvedu kód hned :)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: