Autor Zpráva
MikyIri
Profil *
Ahoj. Mám problém s instalací RS Webspell.Instaluju jeho českou verzi na ic server. Mám na IC nastavený MySQL a u potřebnejch atributů 777, ale i tak instalace hlásí, že se nemůže připojit na MySQL server... Pls Help
vydrus
Profil
Máš správný heslo a hlavně správnou adresu databáze? V tom je nejčastější chyba. V IC rozhraní máš vypsaný přihlašovací údaje, ale před založením db si tam musíš nastavit svuj password.
MikyIri
Profil *
J jinak to totiž nejde zapnout... Nevim co přesně teď myslíš. PRostě dam stránku a index má automaticky vevnitř install a hned tam je ta chyba... To heslo mam nastavyný na IC a zadával sem ho při vytvoření serveru
vydrus
Profil
Musíš si v ic účtu najet na MySQL databáze a VYTVOŘIT heslo pro databázi, ta je potom aktivní, jinak to je házení hrachu na stěnu.
vydrus
Profil
Takhle vypadá to rozhraní, připojení k db na mym webu - http://astrogalerie.ic.cz/


vydrus
Profil
Zkus se nejdřív kouknou na phpmyadmina, jestli ti to půjde: mělo by to vypadat takto:

MikyIri
Profil *
Jo to mam! Ale i tak to nefacha
vydrus
Profil
Já samozřejmě všechny kódy dělam ručně, na nějaký redakční systémy kašlu. Nevím, jestli jsi to už četl, ale zkus ještě tohle. Jinak fakt nevím, asi to budeš muset dělat stejně jako já :))
Určitě je někde chyba, instalovat do db jde. Ještě jednou překontroluj údaje v php souboru, kterej se na db připojí. A určitě tam taky máš soubor Readme.txt, tak si ho přečti. Pokud je v angličtině a nerozumíš tomu, použij http://translate.google.com/ .
MikyIri
Profil *
Už vim kde sem udělal chybu. Zapoměl jsem zkusit připsat /install/index.php :) Myslel sem když se načetla stránka že to je v tom... Ale jinak díky za snahu :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0