Autor Zpráva
Denis
Profil *
Ahoj,

mám tento problém. Mám registrovanou doménu u kamarádovy firmy, ale pohadali jsme se a u te domeny (i s hostingem) mi změnil heslo. No kontaktoval jsem hostingovou firmu a ta řekla, že je to přes něj a že musím se s ním nějak dohodnout. No jenže to moc nejde...

Je nějaká možnost, jak tu doménu převést někam jinam? Nebo máte nápad, jak tu doménu získat zpět?
Morasino
Profil
Denis
Jestli není napsaná na tebe, tak nemáš šanci.
Denis
Profil *
Tak to jsem v p$#@%i...
hajda
Profil
mozna bysis moh zkopírovat zdrojovej kod normálě přes prohlížeč a nebo si uložit stránky a nahrát to jinde(problém by byl kyby se ti tam dávaly samy reklamy jako na google nebo na ic to se to většinou celý převádí do javascriptu)
quinux
Profil
hajda
Serverové scripty a doménu zkopíruje jak?

Denis
Zkus se s ním dohodnout je to jediná šance. Druhá možnost by byla, kdybys měl svědky na to, že doménu jsi platil ty, ale to by bylo na soud což znamená na dlouho.
Denis
Profil *
to hajda:
Zdrojový kód stránek samozřejmě mám. Jde mi pouze o tu doménu.

To quinux:
No a také je šance ještě holt 2 měsíce počkat, než vyprší platnost domény u něho a zaregistrovat si ji u jiného hostingu... (tohle je fakt na pytel)...
Dranel
Profil
Denis
Takového kamaráda bych nenazýval kamarádem. Můj názor. Mimochodem vždy je lepší ustoupit, pokud je to jen trochu možné. A v duchu si myslet, jaký je ten druhý...
Joker
Profil
Denis
Tak majitelem domény je prostě ten, na koho je napsaná.

No a také je šance ještě holt 2 měsíce počkat, než vyprší platnost domény u něho a zaregistrovat si ji u jiného hostingu
...pokud jí ovšem neprodlouží...
Měsíček
Profil
"No a také je šance ještě holt 2 měsíce počkat, než vyprší platnost domény u něho a zaregistrovat si ji u jiného hostingu... (tohle je fakt na pytel)..."

A nebo to dát do pořádku .. nebo na to máš moc hrdosti? ;)
Joker
Profil
Dranel
Takového kamaráda bych nenazýval kamarádem.
Nj, má-li člověk takové přátele, už nepotřebuje nepřátele :-)

Ale jedna věc, která by se udělat dala, je dosáhnout odstranění obsahu z té domény, pokud se dá nějak dokázat jeho autorství. A pak přejít na jinou doménu...
Denis
Profil *
To Joker:

To je pravda, vždyť přece majitelem toho obsahu jsem oficiálně přeci já!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0