« 1 2 3
Autor Zpráva
souki
Profil
WWW
Ty si trubka :)
WWW
Profil *
a ty ***** :-*
Timy
Profil
WWW
„chlapi. kdyz se to chystam zformatnout notas a prejit na XPčka, tak kde muzu postahovat drivery na netu na ty XP?“
Zkus to hodit do Googlu…
aDAm
Profil
WWW
ve velke pravdepodobnosti drivery pro XP nenajdes. Ten notas byl postaven pro Visty a ovladace byly napsany pro Visty. Jak uz nekdo vyse napsal muzes zkusit nejake uni nebo zkusit vygooglovat nejake pro tebe ale ne vzdy je uspesnost zarucena.

Jinak k tem instalackam Vist, samozrejme ti nikdo neda zadne placky s instalatorem, protoze mas OEMverzi tudiz bez placek, bez krabice atd...s 99.9999% pravdepodobnosti mas na disku specialni partici kde jsou ulozeny potrebne soubory pro instalaci, v systemu bys pak mel mit patricnou aplikaci ktera ti za pomoci teto partice vytvori RECOVERY media a pak za pomoci techto medii budes moci system obnovit. Jinak napr u HP je tato specialni partice pouzita k obnove i kdyz nemas recovery DVD/CD/DVD-DL ale nesmi dojit k jeji poskozeni, pokud je poskozena je jedina moznost jen pomoci tech recovery medii



[JOKE]Jo taky visty nesnasim, najizdi pul dne, nic na tom nepustim, dlouho se vypina, zere mi 3,5gb pameti ze 4 a to nic nepustim, furt sroti hadr a stale neco pada a taky furt nejake hlasky ze delam neco zle ci co....[/JOKE]


A ted vazene visty mi bezi cca rok na jednom PC, pul roku jsem je pouzival v praci (tak nejak jsem je tam protlacil :) ) a snad tam jeste stale jedou kdyz uz jsem odesel. Nikdy jsem nenarazil na nejaky problem co by nesel vyresit. Pravda z pocatku slozitejsi, protoze nektere veci prestehovali, sem tam nejaka hlaska ze neco nejde ale to je jiz davno pryc, ted mi jede to co chci.
Srotici disk neresim, at si system vse zaindexuje, sem tam to hledani pouziju. To ze mi veme 1GB pameti ze startu taky neresim, vim ze to neni obsazena pamet procesy ale ze je tam vytvoreno misto pro nove aplikace, nevim proc tento stav treba nekdo nereklamuje u linuxu....aha uz vim, linux je jen pro bohy a super usery co serou na MS a linux je prece bez chyb......
WWW
Profil *
tak.... s radosti vam oznamuji, ze jsem Visty uspesne odstranil z notasu, bezim na zlatych XP a o vistach uz nechci ani slyset. pro priklad: visty si papaly 951 MB RAM pameti, XP mi ted zerou 233 MB RAM. notasu min huci vetrak, rychleji startujou, baterka vice drzi a nejake hrabani HDD o tom uz ani nevim. notasu trva od startu PC po dostani se na plochu cca 30 sekund. takze Visty? ne, diky... NIKDY....problem je vyresen a tema se muze uzavrit. myslim, ze jsem zde zavedl aktualni tema dle poctu odpovedi...
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0