Autor Zpráva
šárinka
Profil
Ahoj, jde udělat aby jrála hudba na stránce ale když ji někdo bude chtít vypnout klikne na obrázek repráku? Vím že se toto většinou děla ve flashi ale já to ve flashi nechcu protože s ním vůbec neumím. Díky
ShiraNai7
Profil
NEDÁVAT HUDBU NA STRÁNKY. Prostě ne. Ani když to půjde vypnout. Jedině když to bude přednastaveně vypnuté a nebude se to před spuštětím na pozadí načítat.. sežeň si nějaký webový flash mp3 player, je toho milión.
Měsíček
Profil
Nechtěj to raději vůbec .. můžeš tím natropit mnoho nepříjemností a omezit několik desítek nadávek.

Jinak tady se o tom můžeš alespoň něco dočíst (to důležité ve prostřed a dole):

http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
šárinka
Profil
já osobně bych tam hudbu taky nedával, ale zákazník si ji tam moc přeje tak se mu chci pokusit vyhovět
ShiraNai7
Profil
šárinka
jo jo, náš zákazník, náš pán... když to tam chce :)
peta
Profil
šárinka
Jak myslis. V tom pripade doporucuji hudbu pres Flash. Ostatni moznosti jsou vicemene problemove v ruznych prohlizecich.
Uvedom si vsak, ze stranka nad 40k se vsim se docela dlouho nacita. Obvykle davaji lidi do stranky mp3, ktere ma 2MB !!! Proti 5-40kB MIDu o stejne delce hrani je to katastrofa.
Flash resi diskuse - flash fora
Bubák
Profil
já to ve flashi nechcu protože s ním vůbec neumím
Flash je pro tohle nejspolehlivější řešení.

Kvůli jedné prkotině nemá cenu kupovat flash, koukni na tohle a nezapoměň si rozkliknout jednotlivé volby:
www.jeroenwijering.com/?page=wizard&example=2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0