Autor Zpráva
barrytrotter
Profil
Doma máme internet nemenovanej značky.Vždy keď si ho zapnem automaticka sa mi načíta stránka firmy.Ako si tom mśm prestaviť?
Pretože aj keď si ukladám napr.moju stránku ako domovskú po vypnutí sa mi zase zapne injternet s tou stránku ako to prestaviť.
kletely
Profil
barrytrotter

1) nabudúce dávaj lepší a vístižneší nadpis
2) aký používaš prehiadač?
Railbot
Profil
Prohlížeč může mít jaký chce, ale pokud jeho ISP přesměrovává na nějakou stránku, tak mu to nastavení v prohlížeči k ničemu nebude.
Tasartir
Profil
Pokud jsem to pochopil, nad něčím podobným jsem bádal, a nakonec jsem zjistil, že jakýsi rezidentní antispyware (te´d už si vážně nevzpomenu, co to bylo zač) nedovoloval ani ruční změnu domovské stránky a v klidu si ji přenastavoval zpátky. Vyřešil jsem to vypnutím rezidentní ochrany, nastavením adresy, a opětovným zapnutím. (zřjejmě by ten software mohl umožňovat nějaký whitelist, ale tehdy jsem nad tím moc času strávit nechtěl)
quinux
Profil
barrytrotter
1) antispyware
2) firewall
3) antivir

tyhle prográmky umí hlídat nastavení domovské stránky, takže pokud něco z toho používáš, tak koukni jestli nemáš někde v jejich nastavení nastavenou onu stránku.
barrytrotter
Profil
Díky všetkým už to ide.
Mistr
Profil
barrytrotter
už to ide
A můžeš, prosím, napsat, jak jsi svůj problém vyřešil? Třeba to příště pomůže i jiným. Díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0