Autor Zpráva
hampy
Profil *
Prosím poraďte mi jkde mám chybu nemůžu to rozlousknout.

<frameset rows="*,20,80" frameborder="no" framespacing="0">
<frameset cols="150,*" frameborder="no" framespacing="0">
<frame name="menu" src="menu.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
<frameset rows="100,*" frameborder="no" framespacing="0">
<frameset cols="*,150" frameborder="no" framespacing="0">
<frameset rows="*,20,10" frameborder="no" framespacing="0">
<frame name="banner" src="banner.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
<frame name="vrchnilista" src="vrchnilista.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
<frame name="podvrchnilistou" src="podvrchnilistou.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
</frameset>
<frame name="fotka" src="fotka.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
</frameset>

<frame name="HlavniRam" src="Hlavni.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no">
</frameset>
<frame name="spodnilista" src="spodnilista.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
<frame name="spodek" src="spodek.htm" noresize="noresize" frameborder="no" framespacing="0" scrolling="no" target="HlavniRam">
</frameset>
joejoe
Profil *
chyba je ve slove frame ;-) to ti tady rekne nejspis kazdy..

kdybys k tomu napsal co to dela a co od toho ocekavas tak by to mozna bylo lepsi.

me osobne se zda hodne podivuhodne tady tohle:
target="HlavniRam"
potom taky nekolikanasobna definice frameset mi prijde takova zvlastni
zkus to nejdriv projet validatorem
hampy
Profil *
A poradil bys jak docílit stejného efektu jako s frejmy - bez nich?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0