Autor Zpráva
MCmini.net
Profil *
Ako spravim aby na mojom chate sa príspevky písali celkom hore a nie dole? ..ked uz sa neda spravit aby sa to same scrollovalo dole tak aspon nech sa pisu prispevky hore najnovsie.. diky
Jan Tvrdík
Profil
MCmini.net
Pokud to máš v databázi, tak akorát přidáš ORDER BY
Matty
Profil
MCmini.net
1.) Nemáš tu co dělat.
2.) Způsob, jak automaticky rolovat dolů jsem ti tu již jednou psal.
3.) Postup, jak zapisovat na začátek souboru bez toho, aby zmizel obsah, tu taky někde je.
MCmini.net
Profil *
ty si mi to nenapisal vobec iba si mi dal link na stranku odkal som to vobec nepochopil a nikde to tu neni a nemam to v databaze
Matty
Profil
MCmini.net
ty si mi to nenapisal vobec
Nelži. Tady máš postup, stačí akorát trochu přemejšlet.
som to vobec nepochopil
Ale to je pouze tvoje chyba. Jen kvůli tvé neschopnosti ti tady kódy psát nebudu.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=71 690 - hned třetí položka ve vyhledávání. Příště hledej!
MCmini.net
Profil *
nechapem tomu
peta
Profil
MCmini.net
Pokud chces script na miru, dany clovek predpoklada provizi. Nedas nic, nemas nic. Tak to ve svete chodi.
Na foru ti muzeme pouze poradit, odkazat na priklady, kde to uz funguje. Nekdy je docela obtizne takovy priklad najit a nekdy je to spis zavineno neschopnosti cloveka pouzivat spravne vyhledavani. A to obvykle zpusobi ucitel ve skole, ktery se zameri vic na vysvetlovani vseho nez na to, jak hledat pomoc.

"sa príspevky písali celkom hore a nie dole"
Na to lze odpovedet nekolika moznymi zpusoby.

* chces, aby se prispevky vypisovali ze spodu nahoru a opacne. Obvykle se to resi pres SQL dotaz funkci ORDER BY `jmeno_sloupce` ASC nebo DESC . Otazka je, jak mas chat delany, jestli to treba nezapisujes do souboru. To nastesti z popisu nelze zistit.
Viz tema: NEZ ZALOZITE NOVE TEMA, tam je vysvetleno, co a jak napsat do prispevku.

* chces, aby prispevky nebyli nalepeny na spodek ramecku, ale nahoru. Pravdepodobne astribut CSS vertical-align nebo position bottom:0;

"aby sa to same scrollovalo dole"
* no, to je o dost tezsi :)
MCmini.net
Profil *
ja nehovorim ze chcem skript ja len hovorim ze tomu nechapem z tych linkov co ste mi napisali
peta
Profil
MCmini.net
tak zkus zakladni literaturu
mm.gene.cz
a mysql manual, link je na mm.gene.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0