Autor Zpráva
ghulas
Profil
Jak na web můžu dát něco, co uživatelům umožní psát články a diskutovat o nich (programujte.com), a jak můžu dát jen diskuzi? Fakt nečekam nic jednoduchýho, ale chtěl bych jednodušší instrukce vcelku. Děkuju.
Taps
Profil
ghulas
možná by nebyl špatný ani nějaký redakční systém. Kažodpádně pro tvé požadavky bude potřeba php + mysql
ghulas
Profil
mysql (myslim si, že to je nějaký něco, jako místo pro web, použil jsem to pro instalaci diskuzního fora [diskuzní forum nechci!)
php neumim, pracuju v html
lamka2
Profil *
ghulas
mozes viuzit blueboard.cz alebo webber.cz alebo ine sluzby
vertigo4
Profil
ghulas
scriptů na diskuse pod článkem je plný web, tak stačí jen hledat... ale raději bych se opravdu poohlédl po nějakém rs
ghulas
Profil
lamka2 - mam webzdarma.cz s aktivovanym mysql
vertigo4 a taps - co dělá vlastně ten redakční systém a jak funguje?
vertigo4 - já jsem hledal a nebylo to tu
vertigo4
Profil
ghulas
Poradím ti: Když něco nevím, máme tu naštěstí strýčka Googla a tetu Wiki. Na wikipedii hledám většinou nějaké termíny, zkrátka určité informace... na google hledám všelicos, ale v tvém konkrétním případě bych ti radil:

1) Najdi si na wikipedii, co to je redakční systém (nebo také CMS)

2) Když budeš vědět co to je redakční systém, zkusíš vyhledat nějaký na googlu.

3) Jako čtvrtý odkaz vidíš: RS2 - jednoduchý redakční systém - to by mohlo být zajímavé, tak zkusím kliknout... atd
ghulas
Profil
Ještě se chci zeptat, je lepší pokračovat v html, nebo začít php? (Zrovna jsem přešel z Pascalu na Javu, další změnu zvládnu.)
Taps
Profil
ghulas
asi začít s php a mysql.
ghulas
Profil
co je mysql vlastně doopravdy (jsem línej jít za tetou Wiki)
vydrus
Profil
ghulas
databáze, využívaj se v diskusích, jako je tahle.
ghulas
Profil
děkuji mockrát
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0